Fırat Üniversitesi Genel Sekreterlik Görevine Prof. Dr. Sinan Akpınar Atandı

Fırat Üniversitesi Genel Sekreterlik görevine başarılı çalışmalarıyla akademik alanda adından sıkça söz ettiren Fizik Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Sinan Akpınar atandı.

Fırat Üniversitesi Genel Sekreterlik Görevine Prof. Dr. Sinan Akpınar Atandı

Fırat Üniversitesi’nde Prof. Dr. Osman Özcan’ın emekliye ayrılmasıyla birlikte Fırat Üniversitesi Genel Sekreterlik görevine Rektör Prof. Dr. Fahrettin Göktaş tarafından akademik ve idari çalışmalarıyla dikkat çeken Fizik Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Sinan Akpınar getirildi.

Daha önce Fırat Üniversitesi Rektör Danışmanlığı görevini yürüten Prof. Dr. Sinan Akpınar, Rektör Prof. Dr. Göktaş’ın görevlendirmeleriyle Üniversite Genel Sekreterlik görevine atandı.

Üniversite içerisindeki başarılı çalışmalarıyla bilinen Prof. Dr. Sinan Akpınar’ın Genel Sekreterlik görevine atanması akademik ve idari kadrolar tarafından memnuniyetle karşılandı.

Kanal Fırat Medya Grubu olarak Fırat Üniversitesi Genel Sekreterlik görevine atanan Prof. Dr. Sinan Akpınar’a yeni görevinde başarılar diliyoruz…

YORUM EKLE
YORUMLAR
Musa
Musa - 1 yıl Önce

Oldu olacak,üniversitenin adını Fırat Fizik Üniversitesine çevir,bu ne taassubtur.Bu görevi yapabilmek için en az 10 bin kanun,yönetmelik,genelge tamim,ihale,satınalma,,personel,teknik,idari mali altyapı bilgi ve donanımı gerektirir.Degil mi?Eğer bunlar varsa eyvAllah,hocamıza başarılar dileriz.

ÜMİT
ÜMİT - 1 yıl Önce

Bu devirde bunlari bilmesine ne gerek var.Senin dedigin daha icat edilmedi.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109