Fırat Üniversitesi, Öğrencilerine Baskil ve Kanyon Gezisi Düzenledi

Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgesindeki Üniversiteler arasında en fazla sosyal etkinlik yapan üniversitelerin başında gelen Fırat Üniversitesi bu yıl ilk kez düzenlediği “Fırat Fest” etkinlikleri öğrencilerin büyük memnuniyetiyle devam ediyor.

Fırat Üniversitesi, Öğrencilerine Baskil ve Kanyon Gezisi Düzenledi

Etkinlikler kapsamında Üniversite tarafından “Baskil ve Saklıkapı Kanyonu Gezisi” düzenlendi.

Fırat Üniversitesi Rektörlük Kurumsal İletişim Koordinatörlüğü tarafından organize edilen ve Elazığ Valiliği ve Baskil Kaymakamlığının destekleriyle düzenlenen gezi programına; Fırat Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Yılmaz, Genel Sekreter Prof. Dr. Sinan Akpınar, Baskil Kaymakamı Mahmut Sami Yılmaz, Saklıkapı Kanyonunu ulusal ve uluslararası litaratüre kazandıran Fırat Üniversitesi Coğrafya Bölüm Başkanı Prof. Dr. Taner Şengül ile 200’e yakın öğrenci katıldı.

Gerçekleştirilen gezi Elazığ’da kanyonlara bugüne kadar yapılan en geniş katılımlı ve en kapsamlı gezi oldu.

Geziye katılan öğrenciler, Baskil de bulunan Şehit Polis Fethi Sekin Külliyesi, Baskil İlçe Merkezi ile Saklıkapı Kanyonlarını gezdi.

Etkinliğe katılan öğrenciler Elazığ’ı ve ilçelerini yakından tanıma fırsatları bulduklarını ifade ederek bu yıl artırılarak devam eden sosyal etkinlikler nedeniyle teşekkür ettiler.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Selim
Selim - 1 ay Önce

Altyapi sorunları giderilerek Baskil kanyonları elazığ turizmine kazandırılmalıdır.

SIRADAKİ HABER

banner109