Fırat Üniversitesi Öğrencilerine Müjde

Fırat Üniversitesi’nde okuyan ve Fethi Sekin Kız Yurdu ile Ömer Bilginoğlu Erkek Yurdunda kalan öğrencilere müjdeli bir haber geldi. Öğrencilerin fakülteye ulaşımlarını sağlamak üzere bundan sonra ring seferler başlayacak.

Fırat Üniversitesi Öğrencilerine Müjde

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün çalışmaları sonuç verdi.

Fırat Üniversitesinde eğitim gören ve Fethi Sekin Kız Yurdu ile Ömer Bilginoğlu Erkek Yurdunda kalan öğrenciler için problem olan kampüse ulaşım sorunu çözüldü.

 

ÜNİVERSİTEYE RİNG SEFERLER BAŞLIYOR

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Elazığ Belediyesi tarafından yapılan çalışmalar neticesinde her iki yurdun önünden belirlenen saatlerde Fırat Üniversitesi’ne ring seferler gerçekleştirilecek.

 

RİNG SEFER SAATLERİ

Fethi Sekin Kız Yurdu ve Ömer Bilginoğlu Yurdu Otobüs Sefer saatleri şöyle olacak… 07:20 / 08:00 / 08:40 / 09:30 / 10:30 / 11:30 / 12:30 / 13:30 / 14:30 / 15:30 / 16:30 / 17:30 / 18:30 / 19:30 / 20:30 / 21:30 / 22:30

 

“DİREKT KAMPÜSE RİNG SEFERLERİ DÜZENLENECEK”

Konuyla ilgili Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nden açıklama yapıldı. Yapılan açıklamada; “KYK’da kampüs dışında olan üniversite öğrencilerimizin fakülte ve bölümlerine daha hızlı ve daha rahat bir şekilde ulaşmaları adına Elazığ Belediyesiyle bir süredir yaptığımız görüşmeler olumlu sonuçlanmıştır.

Bunun neticesinde, belli saatlerde yurtlarımızın önünden direkt kampüse ring seferleri düzenlenecektir.

KYK’dan kalan üniversite öğrencilerimize bu kolaylığı sağlayan Başta Elazığ Belediye Başkanımız Sn. Şahin Şerifoğulları olmak üzere Ulaştırma Hizmetleri Müdürlüğüne ve EBUAŞ yönetimine kurumumuz ve öğrencilerimiz adına çok teşekkür ederiz” denildi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Cüneyt
Cüneyt - 3 yıl Önce

4 buçuk sene önce mezun oldum. Gerçekten çok güzel bir üniversite

Ertugrul Baranaran
Ertugrul Baranaran - 3 yıl Önce

Bu Yıl Fırat Üniversitesinde Öğrenim Hayatına Başlayan Oğlum ve Tüm Veliler Adına Emeği Geçen Herkeze Teşekürler

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109