Fırat Üniversitesi, Personel Alımı Yapacak

Fırat Üniversitesi, 12 sürekli işçi alımı yapmak üzere ilana çıktı. Alınacak olan personelin 9’u temizlik işinde, 3’ü de koruma ve güvenlik hizmetlerinde çalıştırılacak.

Fırat Üniversitesi, Personel Alımı Yapacak

Fırat Üniversitesi, 12 sürekli işçi alımı yapacak…

Personel alımı için ilana çıkan Fırat Üniversitesi, alımları noter huzurunda çekeceği kura ile belirleyecek. Kuraya tabi olanlar arasından açık iş sayısı kadar asıl ve asıl sayı kadar da yedek aday belirlenecek.

İşçi alımı için ilana çıkan Üniversite, alacağı 12 sürekli işçiden 9’unu temizlik, 3’nü de koruma ve güvenlik işinde çalıştıracak.

ARANAN ŞARTLAR

Temizlik görevlilerinde aranan şartlar, 18 – 35 yaşlarında olmak, en az ilköğretim en çok ortaöğretim mezunu olmak.

Koruma ve Güvenlik Hizmetleri alımında ise; 18 – 35 yaşları arasında olmak, en az ortaöğretim, en çok lisans mezunu olmak, özel Güvenlik Temel eğitimini başarı ile tamamlamış olmak ve Valiliklerce düzenlenen özel güvenlik sertifikası ile kimlik kartına sahip olmak. Özel güvenlik sertifikası ve kimlik kartının ilan tarihinden itibaren en az 4 ay süre ile geçerli olması, erkeklerde 170 cm, kadınlarda 165 cm’den kısa boylu olmama şartları aranacak.

Şartları taşıyan adayların başvurularını 20 Kasım tarihine kadar Türkiye İş Kurumu internet sitesi üzerinden online yapmaları gerekiyor.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
pervin oral
pervin oral - 2 yıl Önce

işe ihtihacım var temizlik işi olabilir

Selami
Selami - 2 yıl Önce

3 4 ay önce temizlik görevlisi olarak 145 kişi aldınız. Yedek de olanları sırası ile alsanıza. Neden tekrar dan 9 kişilik kadro açıyorsunuz. Bence bu 9 kişi bellidir. Bu yaptığınız hak yemektir.!

SIRADAKİ HABER

banner109