Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Göktaş, Gece Yarısı Hastanede Denetim Yaptı!

Göreve geldiği günden itibaren çalışmalarıyla fark oluşturan ve şehirde ses getiren Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş, gece saatlerinde Fırat Üniversitesi Hastanesi Acil Servisi’nde tebdili kıyafetle denetim yaparken hastalar tarafından görüntülendi. Rektör Prof. Dr. Göktaş’ın bu denetimi sosyal medyada vatandaşlar tarafından takdir topladı.

Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Göktaş, Gece Yarısı Hastanede Denetim Yaptı!

Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş, gece saatlerinde Fırat Üniversitesi Hastanesi Acil Servisi’nde yalnız ve tebdili kıyafetle denetim yaptı.

Hastane yöneticilerine bilgi vermeden tek başına koruması ve makam aracı olmadan hastaneye giden Rektör Göktaş, acil serviste denetim gerçekleştirdi.

Hasta kayıt gişesinden, acil servis müdahale ve muayene alanlarına kadar bütün birimleri tek tek denetleyen Göktaş, hastanedeki hastalara geçmiş olsun dileklerini ilettikten sonra hastaneden ayrıldı.

HASTANEDEKİ VATANDAŞ, DENETİMİ SOSYAL MEDYADA PAYLAŞTI

Rektör Göktaş’ın yaptığı bu gizli denetim hastanede bulunan bir hasta tarafından fotoğrafı çekilerek sosyal medyada paylaşıldı.

“BU ŞEHRE BÖYLE YÖNETİCİLER LAZIM”

Rektör Göktaş’ın denetimlerini fotoğraflayan vatandaş, Twitter hesabından paylaştığı fotoğraflara; “Saat gecenin yarısı. Fırat Üniversitesi’nin Rektörü Fahrettin Göktaş, yalnız ve tebdili kıyafetle üniversite hastanesinin acilinde denetim yapıyor. Bu şehre böyle yöneticiler lazım. Helal olsun.” Dedi.

REKTÖR GÖKTAŞ’IN DENETİMİ VATANDAŞLARDAN TAKDİR TOPLADI

Rektör Göktaş’ın bu denetimi kısa süre içerisinde sosyal medyanın gündemine oturdu. Çok sayıda vatandaş bu denetimi hesaplarında paylaşarak Rektör Göktaş’a teşekkür etti. Vatandaşlar, denetimlerin her kurumda olması gerektiğini ifade ederek şehirde fark oluşturan Rektör Göktaş’ı takdir ettiler.

Öte yandan Rektör Prof. Dr. Göktaş’ın sıklıkla bu şekilde denetim yaptığı öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 01 Temmuz 2021, 13:32
YORUM EKLE
YORUMLAR
İsmail Tekin
İsmail Tekin - 4 ay Önce

Rektörü tebrik ediyorum. Şehre böyle yöneticiler gerçekten gerekiyor.
Gece yarısı denetim haberlerini yıllar önceleri duyardık. Ne zaman oldu duymadık.
İyi yöneticiler var mış demek. Tebrikler Rektör bey.

elazığlı
elazığlı @İsmail Tekin - 4 ay Önce

belediye başkanı ise korkak dik duruş nedir bilmez şehrin menfaati ,geleceği, güzelliği umurunda değil. adam depremden sonra yolları genişletmesi gerekirken tam aksine en ufak bir tepkide tüm yolları daraltı. şehrin hepsini 5-6 metrelik tek yön işleyen yollara mahkum ediyor. geri çekmeleri iptal edip kaldırımlara binalar yaptırıyor.

elazığlı
elazığlı @İsmail Tekin - 4 ay Önce

bu yaptığı iyi güzel hoş bir şey olabilir ama bence şehre en faydalı olduğu hareketi diş hastanesinin kümes gibi yapılmasının önüne geçti. şuan yapılacak olan da küçük ama ilk hali rezaletti. ihtiyacı karşılaması imkansızdı. adam bütün tepkileri göğüsledi ,dik duruş sergiledi, sempatik olmayı değil şehrin geleceğini düşündü. inşAllah güzel bir diş hastanesi ortaya çıkacak keşke biraz daha büyük yapılabilseydi. bunun yanında yerel gazeteciler ve stk başkanları da vatandaşa şirinlik olsun diye diş hastanesi yapılmasın deme getiriyordu. onları da tarih unutmaz. valiyi ve rektörü sıkıştırıyordu. niye diş hastanesini büyütüyorsunuz diye....

mert
mert @İsmail Tekin - 4 ay Önce

keşke üst katlarıda denetlese servislerde içilen sigaralara denk gelir

özgür kral
özgür kral - 4 ay Önce

Ne reklam ama gece yarısı gidiyor kımse tanımıyor ama bır vatandas tanıyor fotusunu çekip sosyal medyaya atıyor ne rektör ama ..bu davranış bıcımı 3 dunya ulkelerınde ki yöneticilerde olur .. çünkü hastane bır kamu kurumu olup hıyerarşı içinde yonetılır varsa bır sıkıntı ilgililer ile toplantı yapılır sonuc odaklı kararlar alınır.bu tarz reklam kokan ısmarlama haber ve reklamlar rektör vizyon kaybına ugrar.

Bahadır
Bahadır @özgür kral - 4 ay Önce

Sağlık çalışanları hastaneye gidenin yüzüne bakmadığı için rektöre de bakıp tanımamışlardır :)

çevre
çevre @özgür kral - 4 ay Önce

dediğiniz doğru çoğunlukla ama şöyle de bir şey var askerde çavuş denetim olmayan bir yerde birine şurayı temizle dediği zaman şahsi algılanır arkadaşlık biter. ama yüzbaşı gelecek yada arada geliyor temizlemen lazım dediğin zaman çavuş rahat ediyor. orası da temizleniyor bu tip denetimler çavuşların elini rahatlatma işine yarar. ama işin suyu çıkarılır ise ters teper....

Fatma Bulut
Fatma Bulut - 4 ay Önce

Üniversite rektörünün gece hastane denetlemesi alkışlanacak bir durum.
Rektör beyi bu çalışmasından dolayı yürekten kutluyorum. Elazığ adına umutlandım.

Recep Kara
Recep Kara - 4 ay Önce

Rektör beyin iyi insan olduğunu üniversite için bir şeyler yapmaya çalıştığını hep duyuyordum. Böyle gece yarısı denetim yaparak personelin çalışmalarını hasta gibi kontrol etmesi aklıma rahmetli Vali Recep Yazıcıoğlu'nu getirdi. Böyle yöneticilerin varlığı ülkemiz adına şehrimiz adına mutluluk verici.

elazığlı gakko
elazığlı gakko - 4 ay Önce

Halk rektörü tanımış ta o hastane çalışanları patronlarını sadece bir maske takmış diye tanımamış mı?

BEKİR
BEKİR - 4 ay Önce

VAllaha bu rektör bu şehrin ufkunu açacak. Gece yarısı denetimler diğer kurumlara da örnek olmalı. Yatan bazı yöneticiler bu durumu örnek almalı

Levent
Levent - 4 ay Önce

Vatandaşa hizmet budur işte.ama bu davranışı sürekli ve ansızın yapması lazım ki çalışanlar her an dikkat etsin.öyle bir memleket olmuşuz ki işimizi yapmıyoruz layıki ile rektör korkusu yerine Allah korkusu ile işimizi yapsak herşey daha güzel olur.

Vatansever
Vatansever - 4 ay Önce

Bütün kurum yöneticileri bu şekilde denetleme yapmalıdır. Vatandaş hizmet bekliyor.


SIRADAKİ HABER

banner103

banner109