Fırat Üniversitesinde Aşçılık Öğrencileri İçin Uygulama Mutfağı Açıldı

Fırat Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu aşçılık programı öğrencilerinin uygulamaları eğitimlerini alacakları mutfağın açılışı düzenlenen törenle gerçekleştirildi.

Fırat Üniversitesinde Aşçılık Öğrencileri İçin Uygulama Mutfağı Açıldı

Fırat Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Öğrencilerinin teorikte aldıkları bilgileri pratiğe dökebilmeleri için Üniversite evinin ikinci katında uygulama mutfağı açıldı.

Üniversite Evi 2. katında bulunan uygulama mutfağının açılış programına, Vali Dr. Ömer Toraman, Cumhuriyet Başsavcısı Ömer Karaşit, Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Asilhan Arslan, Kültür ve Turizm İl Müdürü Ahmet Demirbağ, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Soner Özgen, Prof. Dr. Mehmet Yılmaz, Genel Sekreter Prof. Dr. Sinan Akpınar, Kamu Kurum ve Kuruluşlarının müdürleri, Sosyal Bilimler MYO Müdürü Prof. Dr. Taner Şengün, Aşçılık Programı öğretim üyeleri, öğrenciler ile davetliler katıldı. 

Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Taner Şengün, aşçılık okulunun büyük bir ilgi gördüğünü belirterek, bölümde alanında uzman hocaların görev yaptığını söyledi.

Açılışın ardından Elazığ Valisi Doktor Ömer Toraman, öğrencilerle sohbet etti.

Güncelleme Tarihi: 25 Mayıs 2022, 15:50

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
zeynel hurmacı
zeynel hurmacı - 1 ay Önce

sahte dil belgesi ile prof olan zübük taner değil mi bu?...zerre ingilizce bilmeden, başkalarının telefonla cevap göndermesiyle sınavı geçen...uzman hocalarmış:)...sevsinler

Moderatör
Moderatör @zeynel hurmacı - 1 ay Önce

Çok ciddi bir itham hoca yarın televizyona çıkıp size ingilizce cevap vermeli ve bütün konuşmasında ingilizce konuşmalı

Tırri
Tırri - 1 ay Önce

Aha örenciler yemek örenecek diye bizim üstümüzde deneyecekler araştırma hastahanesi gibi oldu

ceyhun salkaya
ceyhun salkaya - 1 ay Önce

:)....taner bey...kalınınızı, ilminizi,irfanınızı görelim...öyle kas kas kasılarak yürümekle örtülmüyor insanın geçmişi..rektör yada saadettin beyin kuyruğunu yalamakla da olmuyor...buyrun, ingilizce ilminizi gösterin...demek " uzman bilim insanlar:)

george salapagos
george salapagos - 1 ay Önce

do you speak mr. şengün?. you dont know?..( yani anladın mı sibop demek istiyor zübük?)

İşe yaramayan iş kur müdürü
İşe yaramayan iş kur müdürü - 1 ay Önce

Allah için bu şehirde iş kur müdürünün iş gördüğünü duyan gören var mı? İşine gelmeyen elamanını bir çırpıda silen vefasız birisi! Görevden alınacaktı vekillere yalvardı koltuğu kurtardı! Allah yanına koymaz iş bilmez iş müdürü!

bahattin erinç
bahattin erinç - 1 ay Önce

bence hocaya haksızlık yapmayalım arkadaşlar..taner bey her şeyiyle dört dörtlük bir akademisyendir....

SIRADAKİ HABER

banner109