Forum Elazığ Yatırıma Başlayacak Mı?

Elazığ’da uzun yıllardır beklenen Forum Elazığ AVM’nin inşaatına yıllardır başlanamamıştı. Ahlatçı Grup ve proje ortakları tarafından hazırlanan Forum Elazığ projesinde yeni bir gelişme yaşandı.

Forum Elazığ Yatırıma Başlayacak Mı?

Elazığlıların yıllardır merakla beklediği Forum Elazığ AVM’nin inşaatına Ağustos 2015 tarihinde başlanmıştı. Forum Elazığ AVM Eski Çevre yolunun üzerinde bulunan Eski Sebze halinin üzerinde yapılacaktı.

Multi Gayri Menkul’de olan projeye Atlas Yatırım planlama ile Ahlatçı Grup tarafından çalışmalara başlanmış ve hafriyat kaldırma işlemleri yapılmıştı. Yapılan çalışmalar kapsamında metrelerce yerin altına inilmiş ve hafriyat uzun süren bir çalışmanın ardından kaldırılmıştı. Ancak yıllardır alışveriş merkezinin yapılacağı 30 bin metrekarelik alanda bir çalışma gerçekleştirilmedi.

YENİ GELİŞME YAŞANDI

Forum AVM’nin Elazığ’da yapılmayacağı konuşulurken, AVM ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı.

Ahlatçı Yatırım Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Ahlatçı ve beraberindeki heyet Elazığ Valisi Erkaya Yırık’ı ziyaret etti. Ziyarette Elazığ’a yapılacak AVM’nin de görüşüldüğü öğrenildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Faruk
Faruk - 2 hafta Önce

10 senedir aynı martaval

Misafir
Misafir @Faruk - 2 hafta Önce

Biseyler yapıyoruz bakın Elazığ için nasıl uğraşıyoruz imajı vermek işte...batimizdaki komşu şehiri söylemiyorum bile dogumuzdaki köy ili Paris yaptılar bu şehir 20 senede bir temcit pilavı gibi aynı şeyi önümüze koyarlar sonuç yok...bunları söyleyince bazıları karşı çıkar ya yorumu beğenmez ya aksi şeyler söyler..yorumsuz...

İhsan celik
İhsan celik - 2 hafta Önce

Amator habercilik

Ethem Gülbay
Ethem Gülbay - 2 hafta Önce

Bu kadar avm ti bu pandemi döneminde Elazığ kaldırmaz. Bunlar buraya başka bir inşaat yapmak için valiliği yoklamışlardır. Hastahane okul gibi

Zaza
Zaza - 2 hafta Önce

Bı zahmet yapılsın Ulukent mahallesi ne de böyle bir yer lazım ve Doğukent mahallelerine

23
23 @Zaza - 2 hafta Önce

SÜRSÜRÜLÜ BU ZİHNİYETTEN DOLAYI ŞEHİR HALEN 500 METRELİK GAZİ CADDESİNE MAHKUM EDİLMİŞ DURUMDA. BUNU DİYECEĞİNE ŞEHRİN HER BÖLGESİNE İRİLİ UFAKLI BU TARZ YATIRIMLAR YAPILSIN DEMELİSİN. DOĞUKENTTEKİ VATANDAŞLAR BİR BANKA ATM SİNE MAHKUM EDİLMİŞ. SÜRSÜRÜDE 1 TANE BANKA ŞUBESİ VARMI. EN UFAK BİR ALIŞ VERİŞ İÇİN ŞEHİR MERKEZİNE GİDİYORSUN.

Sürsürü lü
Sürsürü lü @Zaza - 2 hafta Önce

Uluken doğukentte mahalleleri ne yapılsa hiç bir değer ifade etmez Elazığ ın merkezi konumlarına yapılması daha mantıklı olur doğukent Ulukent çok uzaktalar yatırımlık mahalleler değil oralar.

.......
....... - 2 hafta Önce

O cadde harfiyat alanının içine çökerse büyük facialar yaşanır .Derhal önlem alınması lazım

11111
11111 - 2 hafta Önce

Sonuc. ziyaret emisler o kadar yapacaklar mı yapmayacaklar mi

Kazım
Kazım - 2 hafta Önce

En doğrusu arsalarını satsınlar ahlatçı dan birşey çıkmaz


SIRADAKİ HABER

banner7