FÜ Personel Alımı İçin Sözlü Mülakat Başladı

Fırat Üniversitesi Hastanesi’nde çalıştırılmak üzere alınacak olan 273 personel için geçtiğimiz haftalarda kura çekimi yapılmıştı. 75 hasta bakım ve temizliği kadrosu için kurada ismi çıkanlar sözlü sınava girdiler.

FÜ Personel Alımı İçin Sözlü Mülakat Başladı

Fırat Üniversitesi Hastanesi’nde çalıştırılmak üzere 273 personel alımı için geçtiğimiz haftalarda noter huzurunda kura çekimi yapıldı.

Kura çekiminde ismi çıkanlar için ikinci aşama başladı..

Fırat Üniversitesi, 145 temizlik görevlisi, 6 engelli temizlik görevlisi, 7 eski hükümlü temizlik görevlisi, 75 hasta bakım ve temizliği hizmetleri, 40 koruma ve güvenlik hizmetleri olmak üzere toplamda 273 personel alımı için yaptığı kura çekiminin ardından sözlü sınava başladı..

Belirlenen kadrolar için sözlü sınav tarihleri üniversitenin resmi internet sitesinden yayımlanmıştı. Yayımlanan tarihlere göre, sözlü sınavlar Fen Fakültesi İnsani ve Sosyal Bilimler Fakültesi’nde yapılmaya başladı..

İlk sözlü sınav, 75 Hasta bakım ve temizliği hizmetleri kadrosu için kurada ismi çıkanlar arasında gerçekleştirildi.

VİDEO:

YORUM EKLE
YORUMLAR
leylek baba
leylek baba - 1 ay Önce

mavi ütülü gömlek giyip elazığın abisiyim diye kendini pazarlayıp, Elazığlı gençlerin emeğini hakkını adi menfaatleri için gasp eden millettin değil kendi kesesinin vekili olan eski badem ve muhteremin belirlediği bu dümen listenin iptal edileceği söylenmişti ama...

SIRADAKİ HABER

banner7