Genç Birlik Elazığ Şubesinden Fırat Üniversitesi Hastanesi’ne Anlamlı Hediye

Fırat Üniversitesi Hastanesine Çocuk hastaların kullanması amacıyla Genç Birlik Elazığ Şube Başkanı Mücahit Çevik ve yönetim kurulu tarafından akülü araba hediye etti.

Genç Birlik Elazığ Şubesinden Fırat Üniversitesi Hastanesi’ne Anlamlı Hediye

Genç Birlik Elazığ Şube Başkanı Mücahit Çevik ve yönetim kurulu Fırat Üniversitesi Hastanesine Çocuk hastaların kullanması amacıyla akülü araba hediye etti.

Genç birlik Elâzığ şube başkanı Mücahit Çevik, yeni bir yönetim kadrosuyla göreve ramazan ayından sonra başladıklarını, kendi sininde bir sağlıkçı olduğunu, yönetime geldikten sonra ilk proje olarak Fırat Üniversitesi Hastanesine akülü araba takdiminde bulunduklarını dile getiren Çevik, çocukların ameliyata daha rahat girip çıkmaları amacıyla bu projeyi gerçekleştirdiklerini söyledi. Genç birlik Elazığ şube başkanı Mücahit Çevik, kendilerine gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı Fırat Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. İrfan Kaygusuz’a teşekkür etti.

Fırat Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. İrfan Kaygusuz’da genç birlik Elazığ şube yönetimine hediyelerinden dolayı teşekkür ederek başarılarının devamını diledi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
ali ekber
ali ekber - 1 hafta Önce

abi sitenize reklam verselerdi daha pahalıya mal olur du. o akülü araba 1.000 tl ya eder ya etmez

SIRADAKİ HABER

banner109

banner117