Gençlerden Gönülleri Isıtan Hareket

Gençlik ve Spor Elazığ İl Müdürlüğü İzzetpaşa Öğrenci Yurdu’nda kalan öğrenciler Fethi Sekin Şehir Hastanesi’nde yatan çocukları ziyaret ettiler.

Gençlerden Gönülleri Isıtan Hareket

İzzetpaşa Öğrenci Yurdunda kalan gençler çeşitli hediyelerle Fethi Sekin Şehir Hastanesi’nde yatan minik çocukları ziyaret edip yüzlerini güldürdü. Aynı zamanda gençlerimiz minik kalplerin yüzünde tebessüm oluşturmanın mutluluğunu yaşadı.

Elazığ Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı olan yurtlarda kalan Öğrencilerimiz bugüne kadar birçok hayır işinde birlik olarak güzel işler çıkararak sıcak kalplerde taht kurdular.

GSİM: GÜZEL İNSANLARIN SAYISININ ÇOĞALMASI EN BÜYÜK TEMENNİMİZDİR

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü yaptığı açıklamada, “ Elazığ Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı olan yurtlarda kalan Öğrencilerimiz ihtiyaç sahibi bir çok kişiye gıda yardımı, yurtlarda kalan yemeklerin ulaştırılması, ihtiyaç sahibi kişilerin ev temizlikleri, kan bağışı, fidan ekimi ve bir çok hayırlı işlerde görev almışlardı. Bizler gönüllü çalışmasına yer alan tüm gençlerimizi hem kutluyoruz hem de teşvik ediyoruz sayılarımızın artması için de çaba ve gayreti içerisindeyiz. Güzel bir dünya için güzel insanlara ihtiyaç vardır. Güzel insanların sayısının çoğalması en büyük temennimizdir" denildi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109