Gençlik 23’den “Elazığspor’a Sahip Çıkın” Açıklaması

Gençlik 23’den “Elazığspor’a Sahip Çıkın” Açıklaması

Gençlik 23 taraftarlar derneği başkanı Serkan Çayır, yazılı bir açıklama yaparak, artık taraftarın sabrının kalmadığını belirtti ve transfer tahtasının açılması için şehrin önde gelenlerini göreve davet etti.

ÇAYIR: ELAZIĞSPOR BİZİM CANIMIZ

Elazığspor'un transfer tahtasının açılması konusunda önümüzdeki günlerde ilin valisi, belediye başkanı ve siyasileriyle biraraya gelerek çözüm yolu arayacaklarına dikkat çeken Çayır açıklamasında şunları söyledi; "Her sezon olduğu gibi bu sezonda Elazığspor'daki sessizlik devam ediyor. Sezonun başlamasına kısa bir süre kala grubumuzdaki diğer takımlar transferini bitirip 1.Etap Kampını tamamlarken biz halen daha Ne olacak? Nasıl olacak? Hesapları yapmaya devam ediyoruz. Özellikle son 2 haftadır belediye başkanının yönetim oluşturacağı yönünde söylemler vardı. Bizlerde Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ile görüşerek böyle bir şeyin olup olmadığını sorduk. Kendisi de bizlere yönetim oluşturmak gibi bir düşüncelerinin olmadığını belirterek “Elazığspor bizim canımız, yönetim kim olursa olsun diğer yönetime verdiğimiz desteklerin aynısını devam ettireceğiz” açıklamasında bulundu.

ÇAYIR: HERKES ÜZERİNE DÜŞEN GÖREVİ YAPSIN

Çayır, bazı girişimlerde bulunacaklarını da belirterek, “Bizler Gençlik 23 Elazığspor Taraftarlar Derneği olarak bu hafta içerisinde sürecin uzamaması adına ilimiz Valisi Sayın Erkaya Yırık ve ilimiz milletvekilleri ile bir araya gelerek transfer tahtasının açılması adına bir toplantı gerçekleştirip, siyasisinden, iş adamlarına herkesi harekete geçirerek Elazığ'ın en büyük marka değeri ve reklamı olan Elazığspor'u tekrar eski günlerine geri getirmek için mücadelemize devam edeceğiz.  Siyasiler ve iş adamlarımız eğer üzerlerine düşen görevi yerine getirirse eğer Elazığsporumuzun eski günlerine dönmesi çok kolay olur. Buradan ilin mülki amirlerine ve STK’lara da sesleniyoruz, taraftarın sabrı kalmadı, Elazığspor’a sahip çıkılması güçlü bir yönetim oluşturulması için, transfer tahtasının açılması için sokaklara dökülüp protesto mu edelim bunu mu istiyorsunuz. Önümüzde bir genel kurul var. Herkes üzerine düşen görevi yapsın, yoksa taraftarlar olarak biz gerekeni yapacağız. Sosyal medyada yazıp çizmeyle olmuyor bu işler. Eğer bir yönetim varsa gelin memleketin şerefine sahip çıkın, aksi takdirde mevcut yönetime sahip çıkalım. Talip değilseniz gelin bu mevcut yönetime sahip çıkın, destek olun, Şehrin dinamiklerini harekete geçmeye davet ediyoruz. En kısa zamanda bu sıkıntılardan kurtularak hedefimiz olan şampiyonluklara, üst liglere çıkmayı görmek temennisi ile herkese saygılarımızı sunuyoruz” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Elazığlı
Elazığlı - 2 ay Önce

Sizi bedavacılar kulübün batmasında siz taraftar gruplarının da çok büyük payı var .Her hafta 3000 seyirci var statda ama resmi seyirci 250
Gerçek taraftar grubu girse sıkıntı yok ama yanınızda aldığınız bedavacılar yüzünden kulüp ne halde.

Zengin
Zengin @Elazığlı - 2 ay Önce

Doğru demişsin biz para verek bu beleşciler maça gitsin izlesin batsın la elazığspor bir kuruş vermesin kimse

Sıtkı
Sıtkı - 2 ay Önce

Yok yok siz hala tahtası eksik olan adamı dolaylı desteklemeye devam edin .İlk önce 47 kişilik kulüp yönetimini elini cebine atmasını söyleyin,yeğenim.Adam başı 100 bin verseler 4.7 trilyon eder,başkada kimseyi alakadar etmez .Sizlerdemi yloksa fonlaniyorsaniz?Adam olun adam, Elazığspor un kurtuluşu,bu yönetimin defolup gitmesiyle çözülür.Baska yolu yok,bunu kafanıza sokun.Vesselam.

Tuncay Özmen
Tuncay Özmen @Sıtkı - 2 ay Önce

Sonrada bu ilin kaymağını yiyen milletvekilleri, müteahhitleri, belediye başkanı, zenginleri el atsın,

İleri görüşlü
İleri görüşlü - 2 ay Önce

Sizin işizi ancak haydar dümen çözer

Memet
Memet - 2 ay Önce

Kaçıncı lige düştü Elazığspor hala kurtulamadı bu kan emici vampirlerden... Selçuk ve saz ekibi + bu yiyici tayfa taraftar grubu hâlâ nereden para koparabilirim derdinde ama para gitti iş bitti kendinize yeni Sömürge alanları bulun veya heç olmadı yapışın karakoçana orda döviz çoktur.

Yasir
Yasir - 2 ay Önce

Bunu yapacak babayiğit asilhan arslandır ondan destek isteyin

Sahip sorunu yok
Sahip sorunu yok - 2 ay Önce

Meşaleler ile karşıladıklarını 5=0 diye bağırdıklarınız sahibi değil mi destek verdiğiniz mevcut yönetim sahibi değil mi neden sahipsiz olsun sahipleri var

Zakkeroni
Zakkeroni - 2 ay Önce

Elazığspor kaç sene sonra süper lige döner? Klm çıkarır? Yeni statta süper ligde oynamak nasip olur mu? Barcelona yı ağırlar mıyız Elazığda? Elazığlılarda bu kafa, eski ve yeni yönetimlerde bu anlayış olduktan sonra Elazığspor bir ileri iki geri gider gelir. Ancak biz Elazığsporu mahalleye düşse yine seviyoruz.

Ünal BAYDOĞAN
Ünal BAYDOĞAN - 2 ay Önce

Sayın Valim. Sayın Belediye Başkanı Bu millet size Elazığspor a Sahip Çıkın diye Oy verdi Spor un içinden geldiğiniz için unutmayınız bu işin tekrarını zor görünüyor. Mülki Amirler STK lütfen Yardımcı olunuz . Geçmişteki Ler Yardımcı oluyorlardı. Doğu nun bu Güzelim Şehrin Takımına Sahip Çıkalım. Banka hesap numarası verin Yurtdışındaki Elazığ lı Yurdun değişik Şehirindeki Elazığlılar damlıya damlıya göl olur misali yardımda bulunalım. Şu Yeni yönetim oluşsun Transfer yasağını Kaldıralım. Liğe hazır girelim kamp yapılsın . Yeter kaç Senedir yüzümüz gülmüyor. Milletvekilleri sizlerde sesleniyorum Yardımcı olalım Yeni oluşuma. Tam Destek hep destek. Diriliş Zamanı.


SIRADAKİ HABER

banner103