“Gençlik Kıraathanesi” 11 Ocak’ta Sahnelenecek

Oyuncu ve Tiyatro Sanatçısı Levent Genç’in yazıp yönettiği gençlik kıraathanesi adlı tiyatro oyunu 11 Ocak 2020 tarihinde tiyatro severlerle buluşacak.

“Gençlik Kıraathanesi” 11 Ocak’ta Sahnelenecek

Oyuncu ve Tiyatro Sanatçısı Levent Genç, yazıp yönettiği yeni bir oyunla sahnede olacak.

Levent Genç ve ekibi, “Gençlik Kıraathanesi” adlı oyunla 11 Ocak 2020 tarihinde saat 20.08’de Nurettin Ardıçoğlu Kültür Merkezi’nde tiyatro severlerin karşısında olacak.

TOP: KOMEDİ PERDESİNE DESTEK OLMALARINI İSTİYORUZ

Bakkallar Odası Başkanı Cebrail Top, tüm esnafı tiyatro oyununa davet ederek, “Daha önce “Bakkallara Baka Kalma” Projesini bugün tamamladık. 11 Ocak 2020 yılı 20:08’de de farklı bir esnaflarımızı ilgilendiren, düşündüren, mutlu edebilecek, güldüren bir tiyatro sahnesi alacak. Bununla ilgili ben tüm esnaf kardeşlerime, tüm STK’lara, tüm kamu kuruluşlarına, bizlere bu Mevlut Gakgo Kıraathanesi adı altındaki Komedi Perdesine destek olmalarını istiyoruz”dedi.

GENÇ:ÇOK GÜZEL BİR TİYATRO HAZIRLADIK

Oyuncu ve Tiyatrocu Levent Genç de, yeni bir komedi oyunu ile Elazığlıların huzurunda olacaklarını söyleyerek, “Ekimizle, yeni bir ekiple aylarca emek vererek çok güzel bir tiyatro hazırladık. Gençlik Kıraathanesi isimli iki perdeli komedi tiyatro oyunumuzu 11 Ocak 2020 tarihinde 20:08’de Nurettin Ardıçoğlu Kültür Merkezinde sahneleyeceğiz” diye kaydetti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103