GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRÜ DEĞİŞTİ!

Elazığ’da başarılı çalışmalara imza atan Elazığ Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünde Şube Müdürlüğü görevini sürdüren Abdulsamet Eren Gençlik ve Spor İl Müdürü olarak atandı.

GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRÜ DEĞİŞTİ!

Bugün Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünde görev değişimi yaşandı.

Görev süresi boyunca Elazığ’da güzel çalışmalara imza atan Suphi Döner’in yerine Elazığ Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünde Şube Müdürlüğü görevini sürdüren Abdulsamet Eren Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne atandı.

ABDULSAMET EREN KİMDİR?

1981 yılı Elazığ doğumlu olup, ilk, orta ve lise tahsilini Elazığ’da yaptı.

Yüksek öğrenimini Fırat Üniversitesi Besyo Öğretmenlik Bölümünde tamamladı.

Yüksek Lisans eğitimini Fırat Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesinde “Spor Yönetimi” alanında, “Spor Yöneticilerinin Eğitim Durumları ve Yeterliliği” konusunda yaptı.

Spor Bilimleri alanında birçok makale araştırması bulunmaktadır.

Atletizm, Voleybol Antrenörlüğünü ile Yüzme ve Atletizm Hakemliği belgelerine sahip olup İlkokul, ortaokul, lise ve üniversite tahsili boyunca Amatör Spor Kulüplerinde ve okul futbol takımlarında uzun yıllar lisanlı futbol oynadı.

Elazığ’da faaliyet gösteren amatör spor kulüplerinin yönetim kurullarında önemli görevlerde bulundu.

Kaya Karakaya Spor Lisesinde yöneticilik ve öğretmenlik görevlerinde bulunan Eren, Elazığ Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne atanmadan önce Malatya/ Doğanyol İlçe Spor Müdürlüğü görevinde bulundu.

İlimizde ulusal yayın yapan Kanal Fırat televizyonunda spor programı yapımcılığı ve moderatörlüğü yapmasının yanı sıra yerel gazetelerimizden Gün Işığın ’da spor alanında köşe yazarlığı yapmaktadır.

Elazığ Star Haber, Hakimiyet gazetelerinde köşe yazarlığı görevlerinde bulunmuş.

Atletizm Federasyonu Başkanlığına bağlı değişik Eğitim Kurulu ve Çocuk Oyunları Koordinatörlüğü kurullarında görevlerde bulunmuştur.

Mevcut görevleri itibariyle yurtiçinde birçok defa ulusal organizasyonlarda Sporcu-Antrenör ve Hakem alarak ilimiz ve ülkemiz sporuna hizmetlerde bulunmuştur.

Beden Eğitimi Öğretmenliği yıllarında ferdi ve takım sporlarında Türkiye Birinciliği dereceleri elde etmiştir.

Bakanlıktan aylıkla ödüllendirme, valilik makamından takdir ve teşekkür belgeleri almıştır. Elazığ Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünde Şube Müdürü olarak görevine devam eden Eren, evli ve iki çocuk babasıdır.

Medya gurubumuz olarak Abdulsamet Eren’e yeni görevinde başarılar diliyoruz…

Güncelleme Tarihi: 07 Ağustos 2019, 18:28
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hemşire
Hemşire - 5 ay Önce

Feti Sekin.Saglık Müdürlüğü,Akıl hastanesinde atamalarla gelen yetersiz Md Md Yrd Başkan Başkan Yrd ne zaman değişeçek Allah Aşkına Ak Partilileri atayın ama yeterli olsunlar Baş Hek Trd pratisyen hekim olmaz Uzmana Çift ihtisaslı uzmana amirlik yapıyorlar Bazı Bşk yrdiMd yrd çok Ama çok yetersiz Ak partinin ciddi oy kaybının sebebide bunlar personellere sorun ayakcı personellere değil

Osman
Osman - 5 ay Önce

Geç oldu ama Gençlik ve Spor İl Müdürünün değişmesi çok isabetli olmuş,

İlhan
İlhan - 5 ay Önce

Çok yerinde bir karar, Stadyum rezaleti şimdilik bu müdürü götürdü, eminim ilk girilecek seçimde bu milletvekillerinin tamamını götürecek zira vekiller hala 24 Haziran ve 31 Mart seçimlerinde AK Partinin sert düşüşünü idrak edememiş

Dr dr
Dr dr - 5 ay Önce

Baş Hek Yrd Pratisyen Hekim Olmaz Olmamalı Tıbbi Yetersizliğine ragmen Ortopeti Uzmanına,Dahiliye Uz. Çift İhtisaslı Uzman Hekimlere Amirlik taslıyarak bu gücü Millet Vekillerinden aldıklarını beyan ediyorlar Malesef Saglık Müd,Akıl Hast buna dahil

SIRADAKİ HABER

banner7