GSİM, Gençlere Yönelik Spor Aktiviteleri Gerçekleştirdi

Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Kültürpark’ta gençlerle bir araya gelerek, sosyal ve sportif aktiviteler gerçekleştirdi

GSİM, Gençlere Yönelik Spor Aktiviteleri Gerçekleştirdi

Yaşanılan Covid-19 salgını nedeniyle normalleşme sürecine girilen bugünlerde gençlerin bilişsel, sosyal ve fiziksel gelişimlerini desteklemek için Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü,Kültürpark’ta gençler bir araya gelerek sosyal ve sportif aktiviteler gerçekleştirdi.

Aktivitelere katılan gençler, yaşanılan Covid-19 salgını nedeniyle uzun süredir evde olduklarından dolayı çok sıkıldıklarını, yapılan bu aktiviteden çok memnun olduklarını ifade ederek, Elazığ gençlik ve spor il müdürlüğü’ne teşekkür ettiler.

Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren: " Normalleşme sürecine girdiğimiz bugünler geleceğimizin teminatı olan gençlerimiz için açık havada yapmış olduğumuz aktivite gerek gençlerimizin bilişsel, sosyal ve fiziksel gelişimşerine katkıda bulunmak gerekse gençlerimizin spor yapmaları için farkındalık oluşturmak açısından güzel bir etkinlik oldu. Öte yandan bu tür etkinliklerimiz alınacak tedbirler kapsamında devam edecektir"dedi.

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2020, 20:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7