Gülbasan'dan, Kurulacak Federasyona Sert Cevap

İstişare toplantısında alınan muhtarlar federasyonu kurulacak kararına, Muhtarlar Dayanışma Derneği Başkanı Murat Gülbasan’dan cevap geldi. Başkan Gülbasan, Elazığ’da insanlar ayak kaydırmak için bir sürü oyunlar oynuyor, “Biz kurulacak bu federasyona uzaktan yakından dahil değiliz” dedi.

Gülbasan'dan, Kurulacak Federasyona Sert Cevap

Elazığ’a Muhtarlar Federasyonu kurulacak kararı, Muhtarlar Derneği aylık istişare toplantısında gündeme geldi.

Elazığ Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Gül, Elazığ’da muhtarlarla ilgili federasyon kuracağız açıklamasına Muhtarlar Dayanışma Derneği Başkanı Murat Gülbasan’dan sert cevap geldi.

GÜLBASAN: ELAZIĞ’DA İNSANLAR AYAK KAYDIRMAK İÇİN BİR SÜRÜ OYUNLAR OYNUYOR

Muhtarlar Dayanışma Derneği Başkanı Murat Gülbasan, “Bu son günlerde basın yolu ile duyduğumuz kadarıyla federasyon meselesi ortaya atılmış. Biz kesinlikle gerek Muhtarlar Dayanışma Derneği olarak Dayanışma Köy Derneği başkanı da burada gerek Ayhan başkanımızda burada biz federasyona uzaktan yakından dâhil değiliz. Derneklerimiz bu şekil devam ediyor. Biz federasyona uzaktan yakından dâhil değiliz, basının bilmesini istiyoruz. Elazığ’ı sizde bildiğiniz gibi insanlar ayak kaydırmak için bir sürü ayak oyunu oynuyorlar. Biz bunların farkındayız. Biz bundan sonra ayhan başkanın grubu ve Selçuk beyin grubu ile birlikte hareket edeceğiz. Milletimize, halkımıza daha iyi hizmet edebilmek için elimizzde ne geliyorsa yapacağız.” dedi.

GÜLBASAN: SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFINDA YAPILACAK SEÇİME ADAYIM

Gülbasan, “Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfında yapılacak seçime aday oldum. Ayhan başkanımız sağ olsun bizi aday gösterdi. Bizde bize destek verdiklerini söyledi bizde aday olduk. Bundan sonraki süreçte Sosyal Yardımlaşmada biz zaten 4-5 yıl görev yaptığımız süre içerisinde Elazığ’da ki ulaşmadığımız fakir aile kalmadı. İnşallah bu süreçten sonrada orada yapacağımız çalışmalar muhtar arkadaşlarımızı mahcup etmeyecek. Her şey için mücadele edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 05 Aralık 2019, 18:31

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Hasan
Hasan - 3 yıl Önce

Muhtarlar, işlerine baksınlar. Seçildikleri yere hizmet götürsünler. Devletimiz, maaşlarını veriyor. Dernek, Federasyon işleri menfaat sağlamak için olur. Bırakın bu işleri. Dernek veya Federasyon olup, siyasilere baskı yapacaksınız, seçim zamanı şu kadar üyem car bu kadar üyem var diye Siyasilerden menfaat sağlayacaksınız. Muhtar, muhtarlığını yapsın; Başka birşeye karışmasın. Birşey daha var: Lütfen, artık muhtarlarımızı eğitimli insanlardan seçelim. Biraz mürekkep yalamış olsun seçtiğimiz muhtar.

Mehmet
Mehmet - 3 yıl Önce

Hizmet mi. O da ne. Herkes makam mevki derdinde. O halde yiyin birbirinizi..

Ali DOĞRU
Ali DOĞRU - 3 yıl Önce

bu murat gülbasanı hala adam yerine koyan varmı ?
Elazığ İl Göç İdaresinde kayıtları var suryelileri besliyorum diye her hafta fatura getirip para alan kişi bu değilmi belediyenin yerini zapt edip düğün sünnet vs. kiraya veren bu değilmi daha dün imar barışı adı altında içinden yol geçen devlet mallarının parasını isteyen kişi değil mi?

serkan yılmaz
serkan yılmaz - 3 yıl Önce

bu muhtarlardan bi halt olmaz eğer bir iş gelmiyorsa sesiz kalın siz ne yapacaksınız onu söyleyin mide bulandırmanın anlamı yok

aydın erol
aydın erol - 3 yıl Önce

bunlar kedi fare daha dün ayhan atlan ve bu birbirlerine etmediklerini bırakmadılar şimdi dostmu oldular menfaatlerin kesiştiği yerde dostluklar başlar:)

SIRADAKİ HABER

banner109