Gündoğan: Göl Kıyısı İçin Hazırladığımız Proje Bir İmzayı Bekliyor

Sivrice Belediye Başkanı Turgay Gündoğan, Sivrice İlçesi’nde kıyı şeridi için hazırladıkları bir projeyi hayata geçirmeye çalıştıklarını, projenin bir kurumda tıkandığını kaydetti.

Gündoğan: Göl Kıyısı İçin Hazırladığımız Proje Bir İmzayı Bekliyor

Elazığ’ın cazibe merkezlerinden Sivrice İlçesi’nde kıyı şeridi için bir proje hazırladıklarını ifade eden İlçenin Belediye Başkanı Turgay Gündoğan, kıyı şeridi ile ilgili projesini anlattı.

Gündoğan, 9 kilometrelik alan için düşündükleri projenin tüm aşamalarıyla hazır olduğunu fakat bir noktada tıkandığını kaydetti.

GÜNDOĞAN: HAZAR GÖLÜNÜN 9 KİLOMETRELİK BİR KISMIYLA İLGİLİ PROJE YAPTIK

Sivrice Belediye Başkanı Turgay Gündoğan, Biz bir belediye olarak diyoruz ki Hazar Gölünün en azından 9 kilometrelik bir kısmıyla ilgili bir proje yapmıştık. Buranın peyzajı, temizliği, ışıklandırılması, yürüyüş yolu bir aşamaya gelmişsiniz bir kurumda bir yazınız tıkanmış uygundur veya uygun değildir. Bundan dolayı süreç yavaş ilerliyor. Bizim projemizde öyle.  Büyük bir oranda çözüldü sadece dediğimiz gibi bir kurumumuzla bir evrak eksikliğinden dolayı bekliyoruz bizde” diye kaydetti.

Başkan Gündoğan, hayata geçecek olan proje ile gölün bir kısmının da kontrol altına alınabileceğini söyledi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Erdinc
Erdinc - 2 yıl Önce

Bos yorum yapmayin sivriceye gelip keyfinizce eglenip yediginiz etin mangalin pisligini birakin.sonra baskan neden buralar pislik icinde..ne guzel dunya.kendinizi cok akili saniyorsunuz ama akliniz atiginiz copler kadar degersiz..fikrinizi kendinize saklayin...

Şifre
Şifre - 2 yıl Önce

Şifreli konuşmaya gerek yok. Hangi kurum veya kuruluşta tıkandıysa ismini verin.

Hangi kurumsa söyle
Hangi kurumsa söyle - 2 yıl Önce

Hangi kurumsa söyle kurumlara kaldıysa vay halimize..

Sivriceli
Sivriceli - 2 yıl Önce

Elazığlı nikli arkadaş sen göl kenarında ye iç pisliğini 20 metre yanında bulunan çöpe atmadan yerinde bırak git ondan sonra niye belediye çalışmıyor. Ya arkadaş ne biçim insanlarsınız ya varmı böyle bir dünya. Ya önce kendinize bir sorun acaba gerçekten ben yada biz böylemiyiz diye.

Elazığlı
Elazığlı - 2 yıl Önce

Proje hazırlanacağına mevcut bulunan sahil temizlense, en azından traktör arkasına takılan çapayla kumu çöpten arındırılıp çevre temizliği sağlansa yine yeter.
Uzun lafın kısası niyeti olan mevcut durumu da iyileştirir. Proje hikaye.

Ethem Gülbay
Ethem Gülbay - 2 yıl Önce

Elazığ halkı kadar talihsiz birisi daha yoktur. Böyle güzel bir gölü olupda faydalanamayan. Elazığ özel idaresi sivrice başkanına destek olup ona ayrıca parasal yardımda bulunması lazım. Mavi gölün yanındaki o iki kilometrelik güzel kıyı senelerdir çöplük halinde. Siyasilerden hiçbiri bu konulara duyarlı değil. Zaten muhalefet diye bir partide yok. Ağla Elazığ ağla

tuncay
tuncay - 2 yıl Önce

iktidar mv lerine bir telefon aç başkan
belki rant falan varsa ilgilenirler :)))

SIRADAKİ HABER

banner109