Gündoğdu: Yeni Sezonda Üst Sıraları Hedefliyoruz

Elazığ Karakoçan Futbol Kulübü 2. Başkanı Serkan Gündoğdu, sezonu hedefledikleri yerde bitirdiklerini belirterek, yeni sezonda üst sıraları zorlayacak güçlü bir takım oluşturacaklarını söyledi.

Gündoğdu: Yeni Sezonda Üst Sıraları Hedefliyoruz

Yeni yönetimi ve kadrosuyla ilk kez yer aldığı 3. Ligde sezonu küme düşme korkusundan uzak 10. Sırada tamamlayan Elazığ Karakoçan futbol kulübünde sezonun bitmesiyle birlikte futbolculara ve teknik heyete izin verildi.

Elazığ Karakoçan Futbol kulübü 2. Başkanı Serkan Gündoğdu, sezona başlarken hedeflerinin ligde tutunmak olduğunu belirtirken, bunu gerçekleştirdikleri için mutlu olduklarını belirtti.

Gündoğdu, “amacımız ilk sezonumuzda ligi tanımaktı, ligde kalmaktı, bunu da başardığımız için mutluyuz. Yeni sezonda daha tecrübeli ve bilgi birikimli bir yönetim olduğumuz için daha az hatalarla güçlü bir ekip oluşturmak istiyoruz” açıklamasını yaptı.

Elazığ Karakoçan futbol kulübü 2. Başkanı Serkan Gündoğdu, takımdaki oyunculardan kiralık olan Burak Kavlak ve Ferhat Canlı’nın Yeni Malatyaspor’a, Emirhan Çakır’ın da Balıkesirspor’a geri döndüklerini belirterek, kadrolarının yüzde 60’ını korumak istediklerini söyledi.

Yeni sezonda eksik görülen yerlere iyi transferler yaparak, üst sıraları hedefleyeceklerini belirten Elazığ Karakoçan futbol kulübü 2. Başkanı Serkan Gündoğdu, bunu başarmak için ellerinden geleni yapacaklarını sözlerine ekledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103