Gürsel Erol ve Mevlüt Or, Atatürk Anıtı’na Çelenk Bıraktı

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, İYİ Parti İl Başkanı ile Atatürk’ün Elazığ’a gelişinin yıldönümünde, Atatürk Anıtı’na çelenk bıraktı. Erol daha sonra ise AFAD İl Müdürü Osman Pıhtılı ile bir araya geldi.

Gürsel Erol ve Mevlüt Or, Atatürk Anıtı’na Çelenk Bıraktı

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Elazığ’a gelişinin 832üncü yıldönümü nedeniyle, CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, beraberinde İYİ Parti İl Başkanı Mevlüt Or ile birlikte Atatürk Anıtı’na çelenk bıraktı.

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol ve beraberindekiler saha sonra Ata’nın Elazığ Öğretmenevi’nde kaldığı odayı ziyaret etti.

EROL: ELAZIĞ’A GELDİĞİ ZAMAN BURADA KONAKLADIĞI MEKANDAYIZ

83 yıl önce Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün kaldığı mekanında olmanın kendilerini mutlu ettiğini ifade eden Gürsel Erol, “Tarihi bir günün yıl dönümünü yaşıyoruz.  Ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün 1937 yılında Elazığ ziyaretinin 17 Kasım ziyaretinin yıl dönümü ve Elazığ’a geldiği zaman burada konakladığı mekandayız. Şu an bulunduğumuz yer çalışma odası, arka tarafta yatak odası, yan tarafta banyosu var ve burada hem Elazığ ziyaretine hem de Singeç köprüsünün açılışıyla ilgili resimler var. Yine ülkenin dört bir tarafında ulu önderimizin ziyaretlerinde ve gezilerinde çekilmiş resimler var. Gerçekten burada olurken, burayı görürken duygulanmamak mümkün değil çünkü ulu önderimizin Atatürk’ün de burada nefes aldığını, bulunmuş olduğunu, burada zaman geçirmiş olduğunu düşünmek, onunla aynı mekanı paylaşabilmek, onun yaşadığı, zaman ayırdığı mekanda bulunmak gerçekten bizim için çok anlamlı. Hala daha da görünen bizim hepimizin, gençliğimizin, yurttaşlarımızın vazgeçemediği yeri doldurulamayan tek liderimiz Mustafa Kemal Atatürk’’ İfadelerini kullandı.

OR: SAYIN VEKİLİMİZ ÇOK İYİ BİR ŞEKİLDE ANLATTI

İyi Parti İl Başkanı Mevlüt Or, “Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk burada gerçekten sayın vekilimiz çok iyi bir şekilde anlattı. Bizlerde şükranlarımızı kendilerine arz ediyoruz. Ruhları şad mekanları cennet olsun” dedi.

CHP Elazığ Milletvekili daha sonra AFAD Müdürü Osman Pıhtılı ile bir araya gelerek,24 Ocak depreminden sonra yapılan çalışmalarla ilgili bilgi aldı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Korkut
Korkut - 9 ay Önce

Gerol şov,stand up ı bıraktı,şimdi mor şov la düal çalışmaya başladı.iki kapkara görüntü.Yakismis,ama izlenme oranları sıfır.

SIRADAKİ HABER

banner103