Haber Ayrıntı 11 Yaşında

Elazığ’da haftalık gazete çıkaran ve ilkeli yayın politikasına sahip  Haber Ayrıntı 11. Yılını kutluyor.

Haber Ayrıntı 11 Yaşında

Köklü bir basın tarihine sahip ilimizde 30 Haziran 2009 yılından itibaren önce Star Haber, 22 Mayıs 2019 Tarihinden itibaren okurlarıyla buluşan  Haber Ayrıntı gazetesi 11. Yayın yılını kutluyor.

11 yıldan bu yana halkın  hizmetinde olan, şehrin sorunlarına dikkat çekmekle birlikle çözüm önerilerini sunarak bir nevi kamu hizmeti görevini ifa eden haber ayrıntı gazetesi  her zaman doğruların yanında yanlışların karşısında olan ilkeli bir yayın politikasını benimsemiştir.

Ülkemizin ve şehrimizin her alanda kalkınması ve gelişmesi yönünde görüş ve öneriler sunan, yıkıcı ve salt eleştirel olma yerine, yapıcı ve özendirici bir görüşü benimseyen gazetemiz, etik değerler ve ilkeler çerçevesinde 11. Yayın hayatına ulaştı.

GÜRTÜRK: RABBİM ÇIKTIĞIMIZ BU YOLDA BİZLERİ MAHÇUP EYLEMESİN

Haber Ayrıntı imtiyaz sahibi Serkan Gürtürk, “ 11 yıldan bu yana yayın hayatına devam eden gazetemizin bu günlere gelmesinde bizlere her türlü desteği sunan çok değerli hemşerilerimize, saygıdeğer okuyucularımıza, siyasilerimize, il yöneticilerimize, aynı kulvarda şehrimize hizmet yolunda çaba gösterip ter akıttığımız medya kuruluşlarımıza ve Haber Ayrıntı Gazetesi personellerimize,yazıları ile  yanımızda olan köşe yazarlarımıza  Haber Ayrıntı  Gazetesi olarak teşekkür ediyorum. Rabbim çıktığımız bu yolda bizleri mahçup eylemesin” diye kaydetti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7