Hacıbekiroğlu: Gündem Değiştirme Taktiklerine Aldanmayın

Saadet Partisi İl başkanı İbrahim Hacıbekiroğlu, gündeme dair değerlendirmeler yaptığı partisinin il divan toplantısında muhalefete seslendi ve “Gündem değiştirme taktiklerine aldanmayın” dedi.

Hacıbekiroğlu: Gündem Değiştirme Taktiklerine Aldanmayın

Saadet Partisi İl Teşkilatı’nın Ekim ayı il divan toplantısı İbrahim Hacıbekiroğlu’nun başkanlığında yapıldı.

“EN BÜYÜK DÜŞÜNCE MİLLİ GÖRÜŞ DÜŞÜNCESİDİR”

Toplantıda partililerle bir araya gelen İbrahim Hacıbekiroğlu, dünyanın ve İslam aleminin kötü bir süreçten geçtiğini belirterek, “Büyük İsrail’in kurulması hedeflenmektedir. Onun için Büyük İsrail, yani vaat edilen topraklar üzerinde Büyük İsrail devleti kurulmadan bu projeden de vazgeçilmemektedir. Bu projelerin önündeki en büyük engel ve bu projeleri ekarte edebilecek en büyük düşünce milli görüş düşüncesidir, ancak Saadet Partisinin iktidarıdır. Saadet partisinin iktidarı olmadan bu projelerin durdurulması söz konusu değildir”dedi.

“BUGÜN BİNLERCE MAĞDUR SÖZ KONUSUDUR”

Türkiye gündeminde yer alan Andımız ve İş Bankası hisseleri ve af konusuna da değinen Hacıbekiroğlu, “Adalet yara almış, yargıya güven ortadan kalkmıştır. Peki, bunca badire ve felaketin içinde biz neyi tartışıyoruz; andımız ve İş Bankası hisselerini. Buradan muhalefete seslenmek istiyorum: iktidarın basit gündem değiştirme taktiklerine aldanmayınız. Bizim meselelerimizin konular olması elzemdir. Diğer bir önemli başlık af; sayın cumhurbaşkanının dediği gibi devletin ancak kendisine işlenen suçlara af yetkisi vardır, lakin bu açıklama yeterli değildir. Bugün binlerce mağdur söz konusudur. FETÖ ile irtibatı olmayan veya kendileri gibi kandırılan garip insanlarla hapishaneler doludur. Halen daha 28 Şubat mağdurları hapis yatmaktadır. B8unnların bu mağduriyetlerin giderilip bu insanların tekrar topluma adapte olmasını sağlamak devletin görevidir”dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mesut
Mesut - 2 yıl Önce

Şaka maka bu dayı siyaseti iyi biliyor

cemal
cemal - 2 yıl Önce

Bu seçimde en büyük oy artışını Saadet ve İYİ Parti yapar

Barış KAYA
Barış KAYA - 2 yıl Önce

Mesut Kardeşim Ben İbrahim HACIBEKİROĞLU'nun Sekreteriyim Buyrun Gel İl Binamıza Bi Çayımızı İç.

SIRADAKİ HABER

banner7