Hak Sahiplerinin İsim Listesi Açıklandı!

Kentsel dönüşüm kapsamında yer alan ve; Abdullahpaşa Mahallesi 3. etap içerisinde yer alan 713 konutun hak sahipleri noter huzurunda çekilen kura ile belli oldu. Kurada ismi çıkan hak sahipleri açıklandı.

Hak Sahiplerinin İsim Listesi Açıklandı!

24 Ocak’ta meydana gelen 6.8’lik depreminin ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatı, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’un koordinesinde Elazığ’da 21 bine yakın konutun inşa edilmesi için çalışma başlatılmıştı.

Çalışmalar kapsamında tamamlanan konutlar için noter huzurunda kuralar çekilerek, hak sahiplerine evleri teslim ediliyor.

Birinci ve ikinci etaptaki konutların hak sahiplerine teslim edilmesinin ardından üçüncü etap içerisinde yer alan 713 konutun da hak sahipleri noter huzurunda kuraları çekilmişti.

Kura sonuçları açıklandı.

İŞTE İSİM LİSTESİ

Güncelleme Tarihi: 17 Eylül 2021, 18:26
YORUM EKLE
YORUMLAR
Elazığ lı
Elazığ lı - 1 ay Önce

İnsanların TC sini niye paylaşıyorsunuz

Sara
Sara - 1 ay Önce

700 tane insanın TC sini adını soyadını paylaşmışsınız sizi dava etsek napacaksınız acaba ??

Omer celik
Omer celik - 1 ay Önce

Elazig olarak herseyimiz amator.

Sahipsiz Elazığ
Sahipsiz Elazığ - 1 ay Önce

Bizim Ev 125 Mt Kare di. Şimdi ise D blok çıktı. 75 Mt Kare. Biz 5 nüfüs nsl oturacaz. Ve bu yaptığınız tavuk kümeslerine 18 yıl ödeme yapacaz. Bu D bloklara proje ve Mt Kare sine İmza atan insanlar İmza atmadan vicdanlarını nereye attı. D blokların hepsi tavuk kümesi. Neden 3tip Mt Kare li evler yapıldı. A. B.D diye... Neden hepsi A blok olmadı. Kimlerin haklarını yediniz. Ben hakkımı helal etmiyorum. İki Dünyanın hakkı olsn...

ilcan
ilcan @Sahipsiz Elazığ - 5 gün Önce

Bu işe yeni başladıkları zaman sesiniz çıkmıyordu, ucuz hatta bedava olur düşüncesiyle. Şimdi beğenmediğiniz yer gelince darlıktan, hak ve adaletten bahsediyorsunuz.

Sahipsiz Elazığ
Sahipsiz Elazığ - 1 ay Önce

75 kareli evlere buyrun gelin siz sığacak veyahut oturabilecek misiniz?Bizim evler büyük iki cepheli evlerdi. Şimdi ise arka yön ve balkon taş duvara bakıyor. Yazık yaa.. Rabbim sorsun hepinizden. Kiraya versen kiracı gelmez. Satmaya kalkışsan para etmez. Arsa paranı alıp çıksan ev gelmez. Bizleri nsl şuan çaresiz koyduysanız sizde çaresiz kalın inşşlh.

Jshs
Jshs - 4 hafta Önce

Allah tek tek belalarını verecek hepsinin onun vermese karısın dan çocuğun dan çıkacak inşallah da çıkar Allah belanızı verecek milletin evi 150 ml zor yaşıyor 75 MT ev veriyor helal olsun her türlü iteliyorlar

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109