Halil Saraç Elazığ Şoförler Odası Başkanlığı’na Aday Olacağını Açıkladı

Elazığ Karayolları Trafik Güvenliği Derneği Başkanı Halil Saraç, 2022 yılında yapılacak olan Elazığ Şoförler Odası Başkanlığı’na aday olduğunu açıkladı.

Halil Saraç Elazığ Şoförler Odası Başkanlığı’na Aday Olacağını Açıkladı

Elazığ Karayolları Trafik Güvenliği Derneği Başkanı Halil Saraç, Elazığ Şoförler Odası başkanlığına aday olacağını duyurdu.

SARAÇ: BİZ HİÇBİR ZAMAN ŞOFÖR ESNAFINI OY OLARAK GÖRMEDİK

Halil Saraç, “Zor bir süreçten geçtiğimiz bugünlerde kaygıların geçim sıkıntısının şoför esnafımızı ne kadar çok yıprattığını farkındayız. Bu farkındalık ile işin ehli olan tuttuğunu koparacak ne konuştuğunu bilen genç ve dinamik bir başkan adayı olarak bu yola çıkıyorum. Bu alın terine bu çabaya gelin sizde destek olun. Gün kişisel hesapların günü değil. gün yaşadıklarımızın farkında olma günü, gün laik olmadıklarımıza dur demek için kenetlenme günüdür. Biz hiçbir zaman şoför esnafını oy olarak görmedik. 2014 yılından bugüne kadar Karayolları trafik denetleme derneği aracılığı ile şoför esnaflarımıza birçok hizmetlerde bulunduk” açıklamalarını kaydetti.

Güncelleme Tarihi: 04 Şubat 2021, 14:10
YORUM EKLE
YORUMLAR
ali kaya
ali kaya - 4 hafta Önce

şimdiye kadar başkanlık yapanlar ne yaptıki sen ne yapacaksın.....

Hangi oda kime fayda sağlamış?
Hangi oda kime fayda sağlamış? - 4 hafta Önce

Odaların başkanları dışında kimseye faydaları yok. Maaşlar iyi. Çocuklar güzel yerlerde işe yerleştiriliyor. Makam araçları var. Yıllardır koltuklarıda bırakmıyorlar. Binlerce üniversite, yüksek lisans mezunları boş gezerken ortaokul mezunları oda başkanı oluyor.

Kirve
Kirve - 4 hafta Önce

Hayırlı olsun maskesiz başkanım

SIRADAKİ HABER

banner103