Halk Buluşmalarının Nöbetçi Vekili Tolga Ağar Oldu

AK Parti İl Başkanlığı’nın düzenlediği halk buluşmalarının nöbetçi vekili olan Tolga Ağar, programlarında vatandaşla bir araya gelmeye özen gösterdiklerini söyledi.

Halk Buluşmalarının Nöbetçi Vekili Tolga Ağar Oldu

AK Parti İl Başkanlığı tarafından düzenlenen Halk Buluşmalarının nöbetçi vekili Zülfü Tolga Ağar oldu.

Milletvekili Ağar ile birlikte İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, Meclis Üyeleri, İl Başkan Yardımcıları vatandaşların problemlerini dinledi.

YILDIRIM: HEDEFİMİZ VATANDAŞLARIMIZLA HEMHAL OLMAK

AK Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, “Bugün il binamızda kıymetli vekilimle birlikte vatandaşlarımızı dinliyoruz. Bu programlarımız devam diyor. Biz AK Parti ailesi olarak bütün milletvekillerimiz, belediye başkanımız, il başkanı olarak hep birlikte tek bir şeyi hedeflemişiz; vatandaşlarımızla hemhal olmak, onların sorunlarını çözmek, onlarla beraber 2023’e doğru hızlı adımlarla yürümek. Bu anlamda bu hafta ki buluşmamızı sayın vekilimle birlikte yapacağız” ifadelerini kullandı.

AĞAR: TOPLANTILARIMIZ ÇOK VERİMLİ

Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar da, “Bu hafta tabi ki bende sıranın bana gelmesi vesilesi ile halk buluşmasına geldim. Biz normalde parti yapımız olarak sahada oluyoruz. Fakat artık kışın da gelmesiyle ve daha rahat bir ortamda daha sakince belki özel de mesajları alabilmek için il başkanımızın organize ettiği ve çok faydalı ve verimli toplantıları yapmaya başladık il bünyemizde. Bu hafta bizde çok yoğun bir katılım var. Sağ olsun vatandaşlarımız kimi kendi dertleri için kimi de bizimle sohbet etmek için buraya teveccüh ettiler. Biz de saat sınırlaması olmadan onlarla beraber hasbihal edeceğiz. Vakit ayırıp bizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ediyorum. Bütün Elazığlı hemşehrilerime de saygılarımı sunuyorum” şeklinde konuştu.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Baban gelse seçilmez artık
Baban gelse seçilmez artık - 7 ay Önce

Eskiden baban ceketini koysa seçilirdi. Vekillik verdik kaç kez, yetmedi belediyeyi de verdik. Yetmedi seni bile vekil yaptık baban hayrına. Öyle bir siyaset başarısı gösterdin ki artık baban gelse Seçilemez bu şehirde

Spor müdürü vekil olmak istiyor
Spor müdürü vekil olmak istiyor - 7 ay Önce

Sana yalakalık yapan spor müdürün şimdi senin yerine talip. Birazda o gelsin bu şehrin kaymağını yesin

Hasan
Hasan - 7 ay Önce

Zahmet etmişsin bir dahaki seçime geleydin

ERCAN
ERCAN - 7 ay Önce

Halkla buluşma mı? Birileri şu akaryakıt fiyatlarını, süt ve peynir fiyatlarını vs sorsun?

Sahipsiz Elazığ
Sahipsiz Elazığ - 7 ay Önce

Reklamlara başlamışlar ama boş iş işten geçti artık

Sayın Elazığ il yönetimi
Sayın Elazığ il yönetimi - 7 ay Önce

Yıllardır kurum müdürlüğü yapan şahısları artık değiştirin.Kurumları babalarının çiftliğine çevirdiler.Memurun ve vatandaşın hakkını gasp etmeye varan hareketlerde bulunuyorlar.

En başta iş kur Müdürü
En başta iş kur Müdürü @Sayın Elazığ il yönetimi - 7 ay Önce

Evet iş kur müdürü Abdullah bey ile başlasınlar

Diplomalı Hıyarcı
Diplomalı Hıyarcı - 7 ay Önce

Birileri bunlara neye oraya oturduklarını söylesin direktif alarak kendilerini halkın gözünde akpak gösteriyorlar. Ama o eskidendi halk kimin nelerin peşinde kimin nereleri eşindirerek hak etmediği yerlere geldiklerini herkes biliyor. Bir atasözünü kendim uyarladım. BİR BAHÇEDE 4 KÜP 4 KÜPÜN İÇİ BOŞ KÜP……

Elazığ23
Elazığ23 - 7 ay Önce

Yıllarca AKP yi eleştirdim ama bakıyorum oy verip sonradan dönenler daha çok eleştiriyor bize hain diyenler bugün AKP nin anasına avradına küfür ediyor. Vay be harbiden düşenin dostu yokmuş onca sene para içinde yüzenler bugün götü ayazda kaldı diye nasıl yırtınıyor


SIRADAKİ HABER

banner109