Haluk Arslan, TÜMSİAD’ta

Saadet Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Haluk Arslan,31 Mart sonrasında belediye başkanı olması halinde, yatırım ve istihdamın önün açacak çalışmalar yapacaklarını söyledi. Arslan, TÜMSİAD ziyaretinde konuştu.

Haluk Arslan, TÜMSİAD’ta

Seçim çalışmalarına aralıksız devam eden Saadet Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı yüksek Harita Mühendisi Haluk Arslan, seçim çalışmaları kapsamında TÜMSİAD Başkan ve üyeleri ile bir araya geldi.

KARŞILIKLI İSTİŞARELERDE BULUNULDU

Başkan Arslan, “Bu seçim sürecinde asıl mesele yapılan yanlışları masaya yatırıp bundan sonraki süreçte bu yanlışların nasıl düzeltileceğini doğru yapılan işlerin ise daha da güzelleştirilmesi için çaba sarf etmeliyiz. Şehrin dikey olarak yapılaşmasının yanlış olduğunu ifade eden Arslan yatay yapılaşmadan yana olduğunu belirtirken medeniyet toprağa yakın olmaktır dedi. Şuan şehirde Kentsel Dönüşüm adı altında yapılan çalışmaların dönüşüm ile yakından uzaktan ilgisi yok yapılan işler projeler tamamıyla Kamu arazilerini, ormanlık alanları yok etmeye yönelik en üst makamında ifade ettiği gibi şehrimize yapılan ihanettir”diye kaydetti.

“ŞEHİRDE YAŞAYAN HER BİREYE ULAŞMAK ZORUNDAYIZ”

Başkan Arslan görüşmenin sonunda basın mensuplarına yaptığı açıklamada, “Şehirde yaşayan tüm vatandaşlara ulaşmak çaba harcadıklarını bu açıdan şehrimizin motor gücü olan sanayici ve iş adamlarının en önemli gruplarından olduklarını ifade ederken hep birlikte şehrimizin sorunlarını ve olması gerektiği yeri belirlemek için istişarelerde bulunduk. Elazığ’da aksayan işler var eksik işler var düzeltilmesi gereken daha da güzel hale getirilmesi gereken işler ve görevler var belediye kaynakları ve personeli ile başkanıyla ve halktan alacağı yetkiyle şehrin geleceğini yeniden inşa etmek zorunda bizde bu zorunluluğun bilincinde olup elimizi taşın altına koyup bu göreve talip olduk. Biz inanıyoruz ki Elazığ halkı da bunun farkında o yüzden Elazığ halkı doğru işler için doğru kadrolardan yana tercihini yapacak. Bir nisan Elazığ’a milat olacak inşallah dedi.

Güncelleme Tarihi: 15 Şubat 2019, 21:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7