Har Grup İcra Kurulu Başkanı Soylu Elazığ’da Ziyaretlerde Bulundu

Har Grup İcra Kurulu Başkanı Burak Soylu Elazığ’da bir dizi temaslarda bulundu.

Har Grup İcra Kurulu Başkanı Soylu Elazığ’da Ziyaretlerde Bulundu

Yurtiçinde ve yurtdışında çalışmalarına ve yatırımlarına devam eden Har Grup İcra Kurulu Başkanı Burak Soylu memleketi Elazığ’da da çalışmalarını devam ettiriyor.

Zaman zaman yurtiçi ve yurtdışındaki yatırımları nedeniyle Elazığ dışında olan Burak Soylu geçtiğimiz gün Elazığ’a gelerek kentteki çalışmalarını devam ettirdi.

Çalışmalarının yanı sıra Soylu, bugün il genelinde bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

AK PARTİ İL BAŞKANLIĞI ZİYARETİ

Har Grup İcra Kurulu Başkanı Soylu’nun ilk durağı AK Parti Elazığ İl Başkanlığı oldu. Soylu, İl Başkanı Şerafettin Yıldırım ile bir araya geldiği ziyaretinde 7. Olağan İl Kongresinde, İl başkanlığı görevine seçilmesi nedeniyle Yıldırım’a hayırlı olsun dileklerini iletti.

AK PARTİ KADIN KOLLARI VE GENÇLİK KOLLARI ZİYARETİ

Soylu İl Başkanlığı ziyaretinin ardından AK Parti Elazığ 6. Olağan Kadın Kolları İl Kongresi’nde AK Parti Elazığ Kadın Kolları İl Başkanlığına seçilerek görevine başlayan Canan Şavlı ve 6. Olağan Gençlik Kolları Kongresi’nde Gençlik Kolları İl Başkanlığı'na seçilen Emre Burak Kürüm’e yeni görevlerinde başarı dileklerini ileterek hayırlı olsun temennisinde bulundu.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI ZİYARETİ

Ziyaretlerini sürdüren Soylu son olarak ise Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Asilhan Arslan ile bir araya geldi. Soylu ve Arslan Elazığ’da yapılan yatırımlar ve çalışmalar hakkında karşılıklı istişarede bulundular.

YORUM EKLE
YORUMLAR
.......
....... - 1 hafta Önce

Balon çabuk söndü.

Mert
Mert - 1 hafta Önce

Bu ziyaretler şahsı menfaatinden başka birşey değil....

Çağırırlarsa gitmeyek çağırmasalar küsek
Çağırırlarsa gitmeyek çağırmasalar küsek @Mert - 1 hafta Önce

Senin bu şehire fesatliktan başka ne yaptıginı bir açıklalarmısin ? Sonrada çıkar Elaziğli zengin iş adamaları elaziğa yatırım yapmiiiiiiiii dersiniz yapanada menfaaattt diye havlarsiniz . Ulan yeter be isiniz gucunuz fesatlık kiskanclik devlet hizmet yapar nankörler yırtınir yapmadıı diye zengin iş adami yapar kesinnnn menfati var kesin yandaşsş diye insanları elaziğdan sogutursunuz kiiiiii amacınızda bu zaten elazığı ite köpege mahkum etmek . Ne pislik insnalarla doldu ne igrenç ne kıskancliktan gebermis insanlarla doldu bu şehir . Okumazlar baskalarinin okumuş insanlarıni kıskanırlar çalısmazlar çalısan insana kesinnnn torpilini buldu bizim dayımızzzzz yokkkkiii dersiniz oysaki insanlar kpss icin gecesi ni gunduzune latar çalişir atanir nasibi vardir sen ve senin çocuklarin gibiler yan yatar sokakta tesbih sallar torpillllll yokkkiii arkamizdaaaa biz akpli degiliz yaaaa bize iş olurmu bize ekmek yedirirlermiiiii diye tembelliginizi kapatmaya kılif bulursunuz .Adam avukat ülke çapinda avukat her turlü elaziğa destek veriyor yatirim yapiyor daha neyin fesatlığı? İste bu yüzden kömürhanı geçen gelmiyor çunkü kıskanç lik diz boyu çalısmak yok

Çağırırsa getmeyek çağırmasa küsek
Çağırırsa getmeyek çağırmasa küsek - 1 hafta Önce

Şu yorum yapan fesat kıskanç insanlar artık miğde bulandırıyor .sahapsuzzzz Elazığğğğ diye yırtınıp sahip çikana menfaaattt kimbilir hangi ihaleyi alacakkkk derler.yeminle böyle nankörlük beni memlketimden tiksindirdi Ulan Adam eskinin parası ile 4 trilyona okul yaptırdı tv kurdu elaziğdan elini çekmiyor ama kahvede oturup evine karisı hergün 10 defa ekmek getir dedigi haldr kıçinı kaldirip eve gitmeyen kıskanç erkek müsvetteleri elaziğin yüz karası mahluklar yatirim yapani kiskanitor yapmayanı eleştiriyor .bir izmirlinin dedigi gibi siz birbirinizi çekemiyorsunuz laf nasıl da doğruymuş

SIRADAKİ HABER

banner103