Harput Esnaf Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi’nden İftar Yemeği

Harput Esnaf Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi tarafından iftar yemeği verildi. Geleneksel hale gelen iftar yemeğine AK Parti Elazığ Milletvekili Sermin Balık, yöneticiler ve davetliler katıldı.

Harput Esnaf Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi’nden İftar Yemeği

Harput Esnaf Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi tarafından iftar yemeği verildi.

Düzenlenen iftar yemeğine Ak Parti Elazığ Milletvekili Sermin Balık, yöneticiler ve davetliler katıldı.

KURNAZ: HEPİNİZİ SAYGIYLA HÜRMETLE ANIYORUM

Harput Esnaf Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Turan Kurnaz, “Özellikle bu güzel gecede böyle esnaf kesiminin Sayın Vekilimizle birlikte böyle bir akşam iftar temeğine katılımlarına katılımlarından dolayı Harput Esnaf Kredi Kooperatiflerine, kooperatif üyelerine ve STK’ların başkanlarına, banka müdürlerime özellikle teşekkür ediyorum. Hepinizi saygıyla hürmetle anıyorum” dedi.

BALIK: ELAZIĞ YİNE SANDIKLARDA OYNANMAK İSTENEN OYUNA CEVABI VERDİ

AK Parti Elazığ Milletvekili Sermin Balık, “Bugüne kadar AK Parti hükümetlerinde her zaman küçük esnafımızın yanında olduk. Her zaman kredilerimizle, desteklerimizle onlara can suyu olmaya gayret ettik. Bundan sonra da böyle olacak. Ama en büyük görev; özellikle banka müdürlerinin görevi. Bu süreçte en çok onlara ihtiyacımız var. Evet çok zor günler geçirdi ülkemiz. 2000 yılı öncesinde hakikatten işçisinin, memurunun, emeklisinin maaşını ödeyemeyen bir Türkiye’den bugün elhamdülillah dünyadaki ülkeleri sığınabilecek bir ülke olabilen, Suriye’deki binlerce Müslüman’ı barındırabilecek bir ülke haline geldik elhamdülillah. İMF’den borç alırken emeklimizin parasını ödeyebilmek için İMF kapısında borç beklerken bugün İMF’ye borç verebilecek bir durumdayız. Geçen seçimden beri, genel seçimden beri ülkemizin üzerinde oynanan 15 Temmuz’dan sonra ekonomik süreçle devam eden oyunlar var. Bu oyunların bir kısmı elbette ki başarılı oldu. Elbette ki başarılı olduklarını düşündükleri yerler oldu. 15 Temmuz gecesi de belki onlar için bir başarı olacaktı ancak bu millet liderinin sesiyle ve yüreğindeki vatan ve millet sevgisiyle nasıl 15 Temmuz’un başarılı olmasına izin vermediyse bu seçimde de Elazığ yine sandıklarda oynanmak istenen oyuna cevabı verdi ve izin vermedi” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7