Harput Köy Yolları Konforlu Hale Getiriliyor

İl Özel İdaresi ekipleri, Anguzu Baba mevkiinden Harput’a ve şehir merkezine bağlantılı köy yollarında bakım ve onarım çalışmalarını gerçekleştiriyor. Ekiplere teşekkür eden Harput Mahalle Muhtarı Zülküf Demirpolat’ın eşi Beydalı Köyü Muhtarı Gülizar Demirpolat’ta ekiplere yemek ikramında bulundu.

Harput Köy Yolları Konforlu Hale Getiriliyor

İl Özel İdaresi ekipleri, Harput Anguzu baba mevkisinde yol bakım ve onarım çalışmalarını sürdürüyor.

ZÜLKÜF DEMİRPOLAT: ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR

Ekiplerin canla başla çalıştığını ifade eden Harput Muhtarı Zülküf Demirpolat, “Anguzu Baba, Karataş, Beydalı, Şüşnaz köy bağlantı yollarındayız. Herkese selam olsun. Karataş muhtarımız ile, İl Özel İdare ekipleri ile, Jandarma’mız ile bu bölgede av bölgesini yasaklattığımız için sık sık burada drone ile burada araç devriyesi ile sık sık kontrol yapıyor. Allah razı olsun. Burada İl Özel İdaresi güzel bir çalışma yapıyor. Muhtarımız devamlı burada, Beydalı muhtarımız burada. Sayın valim size teşekkür ediyoruz. Özel İdare Genel Sekreteri Ali Bey’e teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

GÜLİZAR DEMİRPOLAT: EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR EDİYORUM

Köy yolunun yapımında emeği geçenlere teşekkür eden Beydalı Muhtarı Gülizar Demirpolat da, “Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Harput Jandarma’mıza çok teşekkür ediyorum. Burada güvenli bir çalışma oluyor. Tehlike sıfır noktaya düştü. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103

banner109