Harput’taki Piknik Alanları, Ören Yerleri ve Ziyaretler Kapatıldı

Elazığ Valisi Sayın Çetin Oktay Kaldırım’ın başkanlığında yapılan Pandemi Kurulu toplantısında Harput’ta bulunan piknik alanları, ören yerleri ve vatandaşın yoğunluk oluşturduğu ziyaret alanları kapatıldı.

Harput’taki Piknik Alanları, Ören Yerleri ve Ziyaretler Kapatıldı

İçişleri Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimat ile bugün saat 09.00 İtibariyle Elazığ’da, corona virüs salgınının yayılmasının önlenmesi amacıyla, il idare kurulları ve Pandemi Kurulları toplandı.

İl idare kurullarında, corona virüs salgını kapsamında alınan tedbirlerin en etkili şekilde uygulanması, bugüne kadar alınan tedbirlere vatandaşlara en üst seviyede riayet etmeleri ve vatandaşların zorunlu haller dışında evlerinden çıkmamalarına sağlanmasına yönelik konular görüşüldü.

Pandemi Kurulu Toplantısı Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım’ın Başkanlığında Elazığ Valiliğinde gerçekleşti.

Toplantıda alınan karar sonucu Koronavirüs tedbirleri kapsamında Kapalı Çarşı’nın geçici süreliğine kapatılması kararı alınmıştı.

Elazığ Valisi Sayın Çetin Oktay Kaldırım’ın başkanlığında yapılan Pandemi Kurulu toplantısında alınan kararla Harput’ta bulunan piknik alanları, ören yerleri ve vatandaşın yoğunluk oluşturduğu ziyaret alanları kapatıldı.

Güncelleme Tarihi: 28 Mart 2020, 14:24
banner73
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7