HARSİAD Kuruldu

İş insanı ve akademisyenlerden oluşan Harput Sanayici ve İşadamları Derneği kuruluşunu tamamladı. Derneğin başkanlığını Arif Erol yapacak.

HARSİAD Kuruldu

Harput Sanayici ve İş Adamları Derneği kuruluş çalışmalarını tamamladı.

Resmi olarak kuruluşunu ilan eden dernek, iş insanı, sanayici ve akademisyenlerden oluşan yönetimi ile ilk toplantısını gerçekleştirdi.

EROL: GÜNDEM OLUŞTURAN VE YAPTIRIM GÜCÜNE SAHİP BİR SİVİL TOPLUM KURULUŞUDUR

Derneğin Başkanlığını üstlenen Arif Erol, “HARSİAD, bünyesindeki farklı sektörlerde ki işadamları arasında bilgi birikim ve fikir paylaşımına öncülük ederek işbirliği fırsatları oluşturmak, üyelerinin daha ileri iktisadi ve sosyal seviyelere ulaşmaları için gerekli çalışmalar yürütmek, çeşitli sivil toplum kuruluşları, meslek kuruluşları ile ilişkiler geliştirerek üyelerinin bu kuruluşlarda güçlü temsil ilişkileri içerisinde olmalarına rehberlik etmek, iş dünyasının sorunlarını tespit edip giderilmesi yönünde çalışmalar yapmak, yerel, bölgesel ve ulusal konularda projeler hazırlayıp üyelerle ve ilgili kurumlarla paylaşmak ve bu projelerin gerçekleşmesinde rol oynamaktır. HARSİAD, Sosyal sorumluluklarımızın bilincinde, serbest piyasa ve ekonomi ilkelerini özümsemiş; ulusal ve uluslararası platformlarda güçlü ilişkileri ve etkin temsiliyeti olan, gündem oluşturan ve yaptırım gücüne sahip bir sivil toplum kuruluşudur” ifadelerini kullandı.

BİLGE: İNŞALLAH ELAZIĞ İÇİN GÜZEL ŞEYLER YAPARIZ DİYE DÜŞÜNÜYORUM

Başkan Yardımcısı Hasan Bilge, “Harput Sanayi ve İşadamları Derneği’nin yen bir sinerji ve enerjiyle Elazığ’da bir şeyler yapalım diye yola çıktık. Biz Arif Erol kardeşimizin daha önceden Elazığ’da birikimi var. Bu küllenmiş ateşi sadece alevlendirmek istedik. Dolayısıyla yola çıktık. İnşallah Elazığ için güzel şeyler yaparız diye düşünüyorum” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
saçma
saçma - 1 hafta Önce

memlekette sanayici olduğunu iddia eden bu şahsın ne iş yaptığını bilen var mı? sabahtan akşama o dernek senin bu dernek benim geziyor böylelerine prim vermemek gerek memleketin gerçek üreticisinin imajına zarar veriyor.haber değeri yok.

Arif Erol
Arif Erol @saçma - 1 hafta Önce

Bu şahsı tanıdığına göre ne iş yaptığınıda biliyorsundur . Ticaret yapıyor ihracat yapıyor . İsmini yazda bilelim kim olduğunu da gelip ne iş yaptığımızı anlatalım . Sen ve senin gibilerin prim vermesinede ihtiyaç yok bizi bilen biliyor arkadaşım .

Misafir
Misafir - 1 hafta Önce

Al sana bir gereksiz STK dernek daha..Bu memlekette ya kamu binası yapılır ya da neye hizmet ettiği belli olmayan dernekler sendikalar...bu yorumları da saksakcilar sevmez tabi...yaşa Varol edebiyatı...

Ali
Ali - 1 hafta Önce

Arif bey şimdiye kadar başkan olduğu yada uye olatak mensubu olduğu derneklere ne oldu da yeni dernek kurdunuz merak ediyorum. Elazığ stk çöplüğüne döndü malesef. Mevcut stk lar Elazığ için hizmet etse Elazığ saha kalkar. Sonuç olarak mesele dernek.kurmak değil var olan dernekler stk lar ile hizmet etmek...

Zaza
Zaza - 1 hafta Önce

Maşallah Elazig da da STK baskını var hergun birileri bı yere başkan oluyor icraat sıfır

Ai
Ai - 1 hafta Önce

Tuna yıldız arif Erol nerde stk ordalar her dalda oynuyorlar. Memlekette bu ikisinden başka kimse yok sanki

Şaklaban Sevmez
Şaklaban Sevmez - 1 hafta Önce

Elazığ da taklacı yalaka ve sallabaş çok stk. Ve medya kuruluşu var bir yenisi olacaksa olmaması daha hayırlı olur

SIRADAKİ HABER

banner7