Hemşehrimiz Elgin’in Direktörlüğünü Yaptığı Proje Tamamlandı

Yeni binasıyla şehir hastanesi statüsüne kavuşan Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi hizmet vermeye başladı. Projenin direktörlüğünü ise hemşehrimiz İstanbul Valiliği İstanbul Proje Koordinasyon Birimi Direktörü Kazım Gökhan Elgin yaptı.

Hemşehrimiz Elgin’in Direktörlüğünü Yaptığı Proje Tamamlandı

Yarım asra yakındır şifa dağıtan İstanbul Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın teşrifleriyle açılan ilk etabının hizmete alınmasıyla şehir hastanesi statüsüne kavuşarak, modern mimarisi, son teknolojiyle donatılmış alt yapısı ve uzman kadrosuyla Türkiye'nin en önemli sağlık üslerinden biri olarak şifa dağıtmayı sürdürecek.

Sağlıkta Dönüşüm Programı ile hayata geçirilen şehir hastaneleri projesi kapsamında ülkenin dört bir yanında sağlık üsleri hizmete alınırken, tarihinde sayısız medeniyete de ev sahibi olan İstanbul yapılan sayısız yatırımla sağlığın başkenti olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

İstanbul Valiliği İstanbul Proje Koordinasyon Birimi'nin İstanbul Sismik Riskin Azaltılması ve Acil Durum Hazırlık Projesi (İSMEP) kapsamında yönettiği proje tamamlandı ve hastane hizmete başladı.

İSMEP kapsamında yönetilen Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Projenin direktörlüğünü ise hemşehrimiz İstanbul Valiliği İstanbul Proje Koordinasyon Birimi Direktörü Kazım Gökhan Elgin yaptı.

Hemşehrimiz Gökhan Elgin daha önce Okmeydanı Şehir Hastanesi projesinin dönüşümüne de imza atmıştı.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Kürşat
Kürşat - 2 yıl Önce

Hemsehrimizle mutlu olduk, gururluyuz,Daha nice başarılı hizmetler bekliyor,Sağlık ve afiyetler diliyoruz.

Ahmet Turker
Ahmet Turker - 2 yıl Önce

basarilarinizin devamini diler Allah yardımcıniz olsun.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109