Hemşehrimiz Kahraman’a Önemli Görev Verildi

Elazığ ve özellikle Elazığlı çocuklar için başarılı çalışmalara imza atan Marmara Elazığlılar Derneği Başkanı Hemşehrimiz Mahmut Kahraman İstanbul Büyükşehir Belediyesi Atık Su İnşaat Daire Başkanı olarak atandı.

Hemşehrimiz Kahraman’a Önemli Görev Verildi

MARED Başkanı Hemşehrimiz Mahmut Kahraman’a önemli görev verildi.

Elazığ ve özellikle Elazığlı çocuklar için başarılı çalışmalara imza atan ve kamu oyunun taktirini toplayan Elazığlı hemşehrimiz Mahmut Kahraman İstanbul Büyükşehir Belediyesi Atık Su İnşaat Daire Başkanı olarak atandı.

1971 yılında Elazığ’da doğan Kahraman, İlk ve orta öğrenimini Elazığ’da, üniversite eğitimini Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde tamamladı. Yüksek lisans eğitimine İstanbul Teknik Üniversitesi’nde başladı ve İngilizce hazırlık bölümüne devam etti.

Gebze Teknik Üniversitesi Mimarlık bölümünü tamamladı. Anadolu Üniversitesi Yerel Yönetimler bölümünü bitirdi.

1995 yılında İSKİ Genel Müdürlüğü Atıksu İnşaat Daire Başkanlığı’nda göreve başladı. Aynı kurumda kontrol mühendisliği, kontrol şefliği ve Asya Yakası Atıksu İnşaat Müdürlüğü görevlerinde bulundu. STK’lar da da uzun yıllar görev alan Kahraman, Marmara Elazığlılar Derneği’nin başkanlığını yürütüyor. Kahraman, Evli ve 2 çocuk babasıdır. 

Güncelleme Tarihi: 10 Ekim 2019, 18:24
YORUM EKLE
YORUMLAR
Halim güler
Halim güler - 12 ay Önce

Bu gurur tüm Elazığ’ın

SIRADAKİ HABER

banner7