Hemşehrimiz Yanılmaz’a Yeniden Refah Partisi’nde Önemli Görev

Hemşehrimiz Mustafa Yanılmaz Yeniden Refah Partisi, Siyasi İşler Başkanlığı, Milli Siyaset Kurulları, Enerji ve Tabii Kaynaklar Politikaları Kurul Başkanlığı görevine getirildi.

Hemşehrimiz Yanılmaz’a Yeniden Refah Partisi’nde Önemli Görev

Hemşehrimiz Mustafa Yanılmaz Yediden Refah Partisi’nde , Siyasi İşler Başkanlığı, Milli Siyaset Kurulları, Enerji ve Tabii Kaynaklar Politikaları Kurul Başkanlığı görevlerine atandı.

Öte yandan hemşehrimiz Yanılmaz, 6 Haziran’da yapılacak Afyonkarahisar Güney Beldesi ara seçimler için Genel Merkez Seçim Koordinatörü olarak görevlendirildi.

MUSTAFA YANILMAZ KİMDİR?

4 Mayıs 1974 yılında Elazığ’da doğdu. Elazığ Fırat İlkokulu’ndan mezun olan ve daha sonra Elazığ İmam Hatip Lisesi’nde eğitimini tamamladı. Yeniden Refah Partisi – Siyasi işler Başkanlığı - Milli Siyaset Kurulları, Enerji ve Tabii Kaynaklar Politikaları Kurul Başkanı, İşadamı (Navigator Grup Danışmanlık&Ticaret), Yeniden Refah Partisi Ankara İl Kurucular Kurulu Üyesi, 2016 – 2019 Elazığ – PALU Belediye Başkanlığı Genel Koordinatör, 2014 – 2016 Elazığ Belediyesi Ulaşım A.Ş. - STS Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri Ltd. Şti. Müdürü, 2009 – 2014 Safir Kurumsal Hizmetler Tanıtım Organizasyon Ltd. Şti. Şirket Kurucusu, 2007 – 2014 KİM Ses&Işık Sistemleri Ltd. Şti. Şirket Kurucusu, 2003 – 2007 SFM Elektronik Ses&Işık Organizasyon Genel Koordinatörü, 1999 – 2001 Askerlik Görevi, NATO Barış Gücü Türkiye İkmal Ünitesi (Bosna Hersek – Kosova – Arnavutluk Barış Gücü Türk Birlikleri Türkiye İrtibat Ofisi), 1993 – 1999 Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN Özel Kalem Personeli iş tecrübeleri olan Yanılmaz’ın Maden Danışmanlığı, Harita Uygulamaları, Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri, PR Çalışmaları, Anket ve Kamuoyu Yoklama, Sosyal Medya, Tanıtım ve Etkinlik Organizasyonu, Seçim Kampanyası, Metin Yazarlığı, MS Word , MS Excel, MS Power Point, İnternet, Grafik Tasarım, Taekwondo Antrenörü, İleri Sürüş Teknikleri Uzmanı, VIP Yakın Koruma, Taktik Silah ve Atış Eğitimi, Ses, Işık, Görüntü, CCTV Kontrol ve Kumanda Sistemleri alanında uzmanlıkları bulunmakta. Yanılmaz evli ve 3 çocuk babasıdır.

Medya grubumuz olarak Mustafa Yanılmaz’a yeni görevlerinde başarılar diliyoruz…

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali
Ali - 2 hafta Önce

Yanilmazlar da palunun şıhlari gibi her dalda oynuyorlar maşAllah...

Kemal
Kemal @Ali - 2 hafta Önce

Senin gibilerde alkış tuti maşAllah. Burda yazisiz görüncede g.tlerinden ayrılmisiz.

Bahri yentür
Bahri yentür - 2 hafta Önce

Hangi taşı kaldirisin altında bi palulu. Elazığa dirhem faydaları olsa neyse diyecem. Bu mellekette başka yerli olan yokmu? Elazığlılara kıranmı girdi?

Celal hazar
Celal hazar - 2 hafta Önce

Yanılmazlar elazığı kabalamı aldı gelen yanılmaz giden yanılmaz. Bi bitmediz gitti

TAMER
TAMER - 2 hafta Önce

CV Yİ OKUYUNCA ANLIYORSUN NE OLDUĞUNU,ÇALIŞTIRIP ÜCRETİNİ ÖDEMEDİĞİ ELEMANLARININ LİSTESİNİ DE YAZSAYDI KEŞKE, HAVA CİVA, FATİH ERBAKANIN ALLAH YARDIMCISI OLSUN BU KADRO İLE NEREYE KADAR GİDEBİLİR ACABA HAHAHAHAHA

Kemal İzci
Kemal İzci @TAMER - 2 hafta Önce

Ay da yaşayan insanlar değiller. Yerleri belli yurtları belli varsa sıkıntın git kendilerine söyle. Burdan yazınca eline ne geçiyor

Memet
Memet - 2 hafta Önce

Bahriyop efendi sizler Elazığ'a kıran mı girdi derken bile Paluyu elazığdan ayrı bir yer olarak düşünüyorsunuz yazık sizin gibi düşünenlere.. unutmayın Palu Elazığ'ın bir ilçesi ve palulular da Elazığlıdır her ne kadar zaza olmayanlar bunu kabul etmese de bu böyledir.. yanılmaz veya şıhlar mevzusuna gelince bu adamlar bir tek palunun oylarıyla secilmiyor ki sizler de oy veriyorsunuz ki bugüne kadar seçilmiş adamlar... sectiginiz adamları begenmediginz hâlde onlarca yıldır belediyeyi ve vekillikleri sürekli teslim ediyorsunuz.. hizmet etme kısmına gelince sadece Elazığ'a değil Paluya da çivi cakmamistir bu adamlar....

eleştiri
eleştiri - 2 hafta Önce

MS Word , MS Excel, MS Power Point, vs. vs.
bi işinize bakın cv doldurmak için kendinizi rezil etmeyin uzman olunan konulara bakın zaten postür ortaya çıkıyor. Yazık vAllahi..

SIRADAKİ HABER

banner103