Hemşerimiz Aktaş’a Mütevelli Heyeti Belgesi Verildi

Ankara Elazığ Kültür ve Tanıtma Vakfı Başkanı Mehmet Çağlar ve yönetim kurulu üyeleri, Emniyet Genel Müdürü Hemşerimiz Mehmet Aktaş ile bir araya geldi. Buluşmada, Aktaş’a vakfın mütevelli heyeti belgesi verildi

Hemşerimiz Aktaş’a Mütevelli Heyeti Belgesi Verildi

Elazığ Kültür ve Tanıtma Vakfı Başkanı Mehmet Çağlar, yönetim kurlu üyeleri, İrfan Yurten, Murat Katipoğlu, Mustafa Turan, Erdinç Fırat, Prof. Dr. Kadirhan Sunguroğlu, Vedat Kent ve ELİKAD Başkanı Prof. Dr. Yasemin Açık, İş İnsanı Salih Özbulut, Emniyet Genel Müdürü Hemşerimiz Mehmet Aktaş bir araya geldi.

Elazığ’ın sorunları, çözüm öneri ve tanıtımıyla ilgili konuların görüşüldüğü toplantıda Emniyet Genel Müdürü Hemşerimiz Aktaş’a mütevelli heyeti belgesi verildi.

Vakıf Başkanı Mehmet Çağlar, Emniyet Genel Müdürü Aktaş’ı aralarında görmekten dolayı çok mutlu olduklarını ifade ederek, mütevelli heyeti belgesinin yeni bir başlangıç olduğunu kaydetti.

Aktaş da, vakfın mütevelli heyetinde yer almanın kendisini son derece memnun ettiğini söyledi.

Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2021, 16:10
YORUM EKLE
YORUMLAR
Palyaço seni
Palyaço seni - 2 hafta Önce

Üç beş kuruş parası olan, geçici de olsa şuan bürokrat olan bir kaç halksiz adama şiirinlik gösterisi.Niye buğday meydanında,bir hamal Cemal gardasimiza,yeni cami önünde kemer satan Önder hemşehrimize,tablacı Ali babaya niye vermiyorsun da ,bunları tercih ediyorsun.Ne zırva birisin sen be .

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109