“Her Yıl Normal Faaliyetler Şeklinde Devam Ettiriyoruz”

Türk Kızılayı Elazığ Şubesi kan bağış aracı Perşembe günü Abullahpaşa Mahallesi’nde olacak. Mahalle Muhtarı Yavuz Köse, tüm vatandaşları kan bağışında bulunmaya davet etti.

“Her Yıl Normal Faaliyetler Şeklinde Devam Ettiriyoruz”

Abdullahpaşa Mahallesi’nde kan bağış kampanyası düzenlenecek.

1 Kasım Perşembe günü saat 14.30 ile 17.30 saatleri arasında Kızılaya ait olan Kan Bağış aracı Abdullahpaşa Mahallesi’nde Pazar Yolunda olacak.

“HER YIL NORMAL FAALİYETLER ŞEKLİNDE DEVAM ETTİRİYORUZ”

Konuyla ilgili açıklama yapan Abdullahpaşa Mahalle Muhtarı Yavuz Köse, “Bu yıl üçüncüsünü düzenliyoruz. 3 yıl önce birincisini düzenledik, her yıl normal faaliyetler şeklinde devam ettiriyoruz. 1 Kasım Perşembe günü saat 14.30 ile 17.30 arasında Abdullahpaşa Pazar yolunda, Hazar Kız Yurdu’nun önünde Türk Kızılayı Elazığ Şubesi kan bağış merkezinin otobüs aracı gelecek, orada kan bağışımızda bulunacağız. Tüm Abdullahpaşa Mahalle sakinlerimizi de buradan kan bağışına davet ediyorum. Kan bağışlamak hayat kurtarır. İhtiyaç sahiplerine bizim de bir yardımımız olsun. Herkesi yarın saat 14.30 ile 17.30 arasında Pazar yolundaki Hazar Kız Yurdu’nun önünde herkesi bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7