Hoşhanlı 3.Altın Kayısı Ödülleri En İyileri Malatya’da Buluşuyor

Türkiye’nin ilk ve tek Spikerler Platformu Spiker Dünyası’nın halka açık oylama ve seçici kurul tespitiyle 13 yıldır geleneksel olarak düzenlediği en iyiler töreni 3.kez Malatya’da düzenleniyor.

Hoşhanlı 3.Altın Kayısı Ödülleri En İyileri Malatya’da Buluşuyor

Birçok siyasetçi ve ünlü simanın konuk olacağı, “ Hoşhanlı 3. Altın Kayısı Ödülleri” Ödül Töreni, 23 Eylül 2022 Cuma Tarihinde Malatya Kongre  Kültür Merkezi  Kemal  Sunal  Salonu’nda Gerçekleştirilecek

ALTIN KAYISI ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULACAK!

Seçici Kurul değerlendirmesi ve Halka açık oylamalar sonucunda Türkiye’nin farklı yerlerinde alanında en başarılıların ödül aldığı tören birçok farklı kategoride ödül verilecek.

Hoşhanlı Altın Kayısı Ödülleri, bir milyonun üzerinde kişinin internette oylama sonuçları ile sahiplerini bulmaya hazırlanıyor.

Spikerler Dünyası Yönetim Kurulu Başkanı Cengizhan Kaya, tarafından düzenlenen, https://altinkayisiodulleri.com/ üzerinden oylamaların gerçekleştirildiği Malatya’da yapılan ödül töreni  Spiker Dünyası Malatya Başkanı Akif Kaplan’ın organizatörlüğünde gerçekleştiriliyor. 

Altın Kayısı Ödülleri İlklere Sahne Olacak!

Spiker Dünyası Spikerlik ve sunuculuk mesleğine farkındalığı artırmak için gerçekleştirdiği diğer çalışmaların yanı sıra bu kez Malatya’da başta spikerlik, sunuculuk ve oyunculuk mesleği olmak üzere birçok farklı alanın altını çizmiş olacak. Bu yıl 3.Altın Kayısı Ödülleri Töreninde özellikle Kültür Sanat ve Yaşamımıza değer katanlar farklı alanlarda ödüllendirilmiş olacak. Malatya en iyilerin buluşma noktası olacak.

MÜZİK, ÖDÜLLER VE SHOW

Ödül törenine katılacak şanslı konuklar törende büyük sürprizlere tanık olacaklar. Geceye sınırlı sayıda çok özel davetli davetiye ile katılabilecek. Gecenin sunuculuğunu Ülke TV’nin başarılı sunucusu Mehmet Ercan ile Özde Sinem Eser yapacak. Siyaset, medya, sanat ve iş dünyasının heyecanla beklediği Hoşhanlı  Spiker Dünyası Altın Kayısı Ödülleri, 23 Eylül 2022 Cuma Günü saat  20.00’da Malatya Kongre Kültür Merkezi Kemal Salonu’nda gerçekleşecek.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109