İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu Elazığ'da

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, eşi Dilek İmamoğlu ile birlikte Elazığ'a geldi. Başkan Ekrem İmamoğlu, Elazığspor tesisleri önünde CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, CHP Elazığ İl Başkanı Avukat Coşkun Çağlar Duran ve partililer tarafından karşılandı.

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu Elazığ'da

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından Elazığ’da yapımına başlanılacak okul inşaatını incelemek üzere İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem İmamoğlu bugün Elazığ’a geldi.

Elazığspor Tesisleri kavşağında sabah 11.30’da karşılanan İmamoğlu, geçtiğimiz gün Suriye’de Şehit olan Cihat Şahin’in kabrini ve ailesini ziyaret edecek.

Yıldızbağları Cemevini de ziyaret edecek olan İmamoğlu’nun bir sonraki durağı İstanbul büyük şehir belediyesi tarafından yapılacak olan okul alanı olacak.

İmamoğlu son olarak Gazi caddesindeki esnaflarla bir araya gelecek.

Geceyi Elazığ’da geçirecek olan Ekrem İmamoğlu Cumartesi günü de Sivrice ve Gezin’de incelemelerde bulunduktan sonra Diyarbakır’a hareket edecek.

Güncelleme Tarihi: 15 Ekim 2021, 14:33
YORUM EKLE
YORUMLAR
Gakgos Ekrem
Gakgos Ekrem - 2 ay Önce

Akpliler bu kadar karşılanmıyor. Bir belediye başkanı bu kadar ilgiyle karşılanıyorsa demekki akplilerin şapkayı önüne koyup gitme vakti gelmiş demektir.

Sıfır
Sıfır @Gakgos Ekrem - 2 ay Önce

Puhahaha. "AKP" adlı azılı trolcük yine çıldırıyor, klavyeyi yumrukluyor. Bu trole "İmamoğlu, Gürsel Erol, CHP" deyince hıncından klavyeyi yumrukluyor. Bir hınçla gelip yorum yapıyor. Çıldır trolcük. İstersen masaya çık tepin. Eğlendir bizi.

Ayhan
Ayhan @Gakgos Ekrem - 2 ay Önce

haklısınız tabi şimdiye kadar gelen yetkilileriniz 50 kişi ile ancak karşılanıyordu, 100 kişiyi (oda tahminen) bir arada görünce bayağı ilgiyle karşılanmış gibi görünüyor size. Ha AKP vekillerini şeytanım kadar sevmem ama bu memleketi chp zihniyetine teslim etmeyecek kadar çok seviyorum.

Akp
Akp @Gakgos Ekrem - 2 ay Önce

Dr bunlar papazoğlunun az kişi karşıladığını görünce psikolojisi bozuldu herhalde karışma trollere toplasan orada 50 kişi yok kendilerini avutmak için söylüyorlar

Dr
Dr @Gakgos Ekrem - 2 ay Önce

Bu mu kalabalık? Allâh bunlara fırsat vermesin.
İmamoğlu önce İstanbul'un sorunları ile ilgilenmeli.

tuncay
tuncay - 2 ay Önce

adam elazığa okul yaptırıyor ,elazığlı iş adamlarında bir hayır görmedik şükür,
bazı troller papazoğlu diye dalga geçiyor ama anca dalga geçerler icraat başka yerlerden

Ayhan
Ayhan @tuncay - 2 ay Önce

gitsin önce sorumlu olduğu ilin sorunlarına çözüm üretsin

Gakgos Ekrem
Gakgos Ekrem - 2 ay Önce

Bakıyorum da yorumuma cevap yazmışsınız lakin sizi muhattap almıyorum ne kadar beyinsiz AKP'li varsa gitsin AVM açılışına burada eğitim için gelen bir insana saygı duyma mesajları var. Elazığ'da 2 yıldır doğru düzgün ev yok beyler Elzyium AVM açıyor... Mini terminal açıyor... Stadyum yapıyor... Afad Binası yapıyor... DSİ binası açıyor... Terminal ihalesi yapıyor... Vatandaşın evi yok evi gidinde biraz fakir fukaraya üzülün... Gerçi krediyle sattığınız evide biz yaptık diye övünecek savunacak insanlara bişey demeye gerek yok...

Selami Usta
Selami Usta @Gakgos Ekrem - 2 ay Önce

Bunların anladığı dil başka gakgo abdi gakgo gerekeni yapmış ondan anlılar boşver ver

....?
....? @Gakgos Ekrem - 2 ay Önce

Ulan yazdıgin seyelr bu sehrin menfaatine yapilan hizmetler .bu kadar hizmet binasi yapan devlet 50 bine yakın ev yapan devlet bir okulumu yapamiyor nankör . Vefa bilin kiymet bilin bu şakşakladiginiz hemen şapkati takip gaggo dediginiz kişi depremde gelip 2 saat sonra gitti palan dokene ve baldizi story atti bu enisteyle beraber deprem olmusturrr bize neeee diye . Enişte simdi o bize ne dedigi yere ne okulu yaptirip hava atacak ? Yazik bu kadar hzimeti birakip 1 bucuk senede merkez ilçe belde köy de yüz binden fazla ev bitiren devlet yerine bir okul yapana yalakalik yapiliyor

Abdi
Abdi @Gakgos Ekrem - 2 ay Önce

Avm açılısına giden ak partililere beyinsiz demiş hakaret etmiş bu mesajını aldım gerekli yerlere iletiyorum ekrem hazırlıklı ol don atlet filan lazım olur

hzmet koparmak lazım
hzmet koparmak lazım - 2 ay Önce

mansur yavaş, tunç soyer falan da ilerleyen tarihlerde elazığa gelecek , geldiklerinde hizmet sözleri almak lazım özellikle okul sorunu yaşanan bölgelerin bu gelişleri çok iyi değerlendirmesi gerekiyor... vatandaş kalabalık bir heyetle uygun bir uslup ile isterse başka okullar da kazandırabilirler elazığa.. mevcut il mili eğitim müdürüne kalırsa elazığ türkiyenin en kötü ili olur yoksa

Mert
Mert @hzmet koparmak lazım - 2 ay Önce

Fırsatları değerlendirmek gerekir.

Akp
Akp - 2 ay Önce

Ajanslardan 3 5 kişi toplamışlar papazoğluna sen ilk önce 2020 depreminde elazığ yas tutarken gittiğin kayak merkezinin hesabını vereceksin

----
---- @Akp - 2 ay Önce

AKP rumuzlu trole cevap vermeyin. İmamoğlu'nu gördükçe kuduruyor zaten. 1 milyon farkı hazmedememiş halen, içine oturmuş. Hazmedemeyen başkaları da var haberde. Tam trollerin toplandığı haber olmuş. Bunlarla muhatap olmayın. Keyfinize bakın, kahvenizi yudumlayın.

Akp
Akp @Akp - 2 ay Önce

Hade oradan troll savunduğun adama sor bakalım cuma namazını kılmışmı elazığda

Geldi gene elazığ haini ve memleket düşmanı
Geldi gene elazığ haini ve memleket düşmanı @Akp - 2 ay Önce

Adam elazığda müdürlüğün bile istediğinden daha iyi bir okul yapmaya geliyor, sen kimsin kimlerdensin bilmiyorum ama sen ve senin gibi bir kaç kişi var elazığ hainisiniz memlekete hizmet gelsin istemiyorsunuz, memlekete bir çivi çakılsın istemiyorsunuz, tokiler pahalı olsun ve daha da küçük olsun istiyorsunuz. Muhalefet başkanları başarısız olsun da isterse memleket batsın gitsin istiyorsunuz.. bu depreme kadar gerçekten senin gibileri saf işten alamayan iyi niyetli ak partililer sanıyordum gördüm ki elazığ da siz varsınız ya başka düşmana başka hayına gerek yok zaten her türlü elazığın alehine çalışıyorsunuz.. bir vatandaş toki evim dar der hain dersiniz , yollar dar der hain dersiniz , okullarda sorun var hain dersiniz, okul yapayım diyen birileri çıkar yaptırmayız siz yaparsanız belki 3-5 oyumuz gider dersiniz , elazığda 3 ay su gelmez sesiniz gıkınız çıkmaz homurdanan biri olunca direk hain dersiniz ama istanbul izmir de 1 saat su kesilse yeri göğü inletir beceriksiz dersiniz.. elazığda kaldırıma bina yapılır arsalar satılır parklar satılır okul alanaları satılır gıkınız çıkmaz da gariban bir muhalif en ufak bir şey yapsa bütün basınla itin götüne sokarsınız.. Allah sizn gibilere fırsat vermesin elazığın başına gelebilecek sizden daha kötü bir şey olmadığını düşünüyorum şahsen.. memleketin değil de kendi çıkarını kendi adamını savunan adamdan bu memlekete zarardan başka bir şey gelemez..

Zaza
Zaza - 2 ay Önce

Helal olsun dikkat edin bir başka partiden biri geldimi akp liler o gün biseyler yaapmaya çalışıyor

Zaza
Zaza - 2 ay Önce

Helal olsun dikkat edin bir başka partiden biri geldimi akp liler o gün biseyler yaapmaya çalışıyor

Mümtaz GÜLER
Mümtaz GÜLER - 2 ay Önce

Syn.IMAMOĞLU,'na ve GÜRSEL EROL Beye çok teşekkür ederiz. İkisinide eğitime katkıların,dan dolayı kutlarım.ülkücü bir insan olarak ayrımcılığı kabul etmiyorum.Gürsel Bey sana yemin olsunki seçim oyum senindir.SAYGILAR.


SIRADAKİ HABER

banner103

banner109