İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu Elazığ’a Geliyor

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından Elazığ’da yapımına başlanılacak okul inşaatını incelemek üzere İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem İmamoğlu 15 Ekim Cuma günü Elazığ’a gelecek.

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu Elazığ’a Geliyor

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından Elazığ’da yapımına başlanılacak okul inşaatını incelemek üzere İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem İmamoğlu 15 Ekim cuma günü Elazığ’a gelecek.

Elazığspor Tesisleri kavşağında sabah 11.30’da karşılanacak olan İmamoğlu, geçtiğimiz gün Suriye’de Şehit olan Cihat Şahin’in kabrini ve ailesini ziyaret edecek.

Yıldızbağları Cemevini de ziyaret edecek olan İmamoğlu’nun bir sonraki durağı İstanbul büyük şehir belediyesi tarafından yapılacak olan okul alanı olacak.

İmamoğlu son olarak Gazi caddesindeki esnaflarla bir araya gelecek.

Geceyi Elazığ’da geçirecek olan Ekrem İmamoğlu Cumartesi günü de Sivrice ve Gezin’de incelemelerde bulunduktan sonra Diyarbakır’a hareket edecek.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hursit
Hursit - 1 hafta Önce

HOS GELDIN BASKANIM ALLAH SENDEN RAZI OLSUN OKUL ICIN ..

VK
VK - 1 hafta Önce

Turist vekiller ve iktidar uyusun. İktidarı. Yapamadıgi okullari muhalefet ve CHP'li belediyeler gayet güzel yapıyor. Elazığ artık sahipsiz değil. Tüm desteğimiz sizinle. Gürsel vekilimize teşekkürler aracılık yaptığı için.

- 1 hafta Önce

Akp
Akp - 1 hafta Önce

Ekrem papazoglu 2020 depreminde ölü sayısı ve hasarı az bulduğun için kayak merkezine gitmiştin bir daha ne yüzle buraya gelebiliyorsun

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109