İBB Başkanı İmamoğlu Ve Milletvekili Erol Şehidimiz Cihat Şahin’in Taziyesine Gittiler

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol Ekim'de Fırat Kalkanı bölgesinde şehit olan özel harekat polisi Cihat Şahin'in taziyesine giderek ailesine başsağlığı dileklerinde bulundular.

İBB Başkanı İmamoğlu Ve Milletvekili Erol Şehidimiz Cihat Şahin’in Taziyesine Gittiler

Bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere Elazığ’a gelen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, 10 Ekim'de Fırat Kalkanı bölgesinde şehit olan özel harekat polisi Cihat Şahin'in taziyesine giderek ailesine başsağlığı temennisinde bulundu.

Aileye taziyelerini ileten İmamoğlu ve Erol'a CHP Elazığ İl Başkanı Avukat Coşkun Çağlar Duran da eşlik etti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
cemal
cemal - 2 ay Önce

fanatikler yine gelmişler.abi biraz onurlu olunda yapılan yaşanılan onca şey varken saçma argümanlarla karşı tarafı suçlayıp yapılanları sanki karşı taraf yapmış gibi gösterip durmayın çünkü çok komik görünüyorsunuz.tarihte başka gün yokmuş gibi Cumhuriyet bayramı günü davul zurna ile karşılamaları unutmadık biz.siyaset için ne hallere düşüyorsunuz arkadaş.şehitse hepimizin şehidi.ne zorunuza gidiyor da bu yorumları yapıyorsusunuz?sayın imamoğlunun gürsel erolun ziyarete gitmesi niye zorunuza gidiyor?saçma sapan iftiralarla yalanlarla adamların üstüne oynuyorsunuz sürekli

Anonim
Anonim - 2 ay Önce

Ekrem İmamoğlu'nun karısının s.demirtaş'ın karısıyla görüştüğünü de hatırlatırım.

Anonim
Anonim @Anonim - 2 ay Önce

@23 O zaman bana laf atmadan hakaret etmeden onlar da istedikleri kişiyi eleştirsin. Ben bu haberin altında gidip başka bir konuyu mu eleştireyim?

23
23 @Anonim - 2 ay Önce

Anonim, hükümeti öven bir şey yazmadın da, bahsettiğin görüşmeyi öne atıp karşı tarafı suçlamadan önce, daha gerçek, daha kanıtlı, daha birçok örnekle yaşanılanları gözardı etme demek istiyor arkadaşlar sana. Deve Kuşu'nun bahsettiği yaşanmışlıklar hakkında ne düşünüyorsun mesela? Bahsettiği şeyler varken, sen kalkmışsın karşı tarafı öyle saçma bir şeyle suçlamaya çalışıyorsunki. Biri de çıkar der ki sana, "bahsettiğin kişinin eşiyle yıllar önce kim görüşüyordu peki?" diye sorar.

23
23 @Anonim - 2 ay Önce

"Deve kuşu kuş beyinlisin" isimli yorumcu, puhahahahahaha. İbretlik bir vakasın sen. Yazdıklarına cevap verme tenezzülünde bile bulunmayacağım. Çünkü senin gibi gözü dönmüş fanatiklerle prensip gereği muhatap olmuyorum. Yazık kafana. :)

Anonim
Anonim @Anonim - 2 ay Önce

Bana kuş beyinli diyen mal arkadaşım (artık ben de hakaret edeceğim) hükümeti savunmadığımı söylediğim hâlde bana sataşmaya devam ediyorsan hiçbir beyni olmayan kişi burada sen oluyorsun.

...
... @Anonim - 2 ay Önce

Anonim sende kuş kadar da beyin yok,

Deve kuşu kuş beyinlisin
Deve kuşu kuş beyinlisin @Anonim - 2 ay Önce

Ulan megri megri bizim zafer türkümuz bumu zorunuza gidiyor. Şivan perveri zırlatip tüm pkk lilari göbek attira attıra bu ulkeye sokup adresini belirleyip baska ulkede aramak zorunda kalmayan zeka kime aitt tabiki erdoğanaaa siz bunu anlayacak zekaya sahip degilsiniz . Ulan sivan perverin o megri megriden sonra nasıl zirlayip pismanimmmm tuzaga düstüm pkk yi vurmayin diye agldigini youtubeden izle belki anlarsin belkiiii? Biz gidip milletin ulkelerinde pkk arayip bulamadan dagi taşı bombalamadigi icin göbek attira attira bu ulkeye soktugu icin adrese siha gondrrdigi için erdogani seviyoruz zekasini seviyoruz siz hergun sari torbali teroristleri görmessiniz gözunuz kör kulaginiz sagir

Anonim
Anonim @Anonim - 2 ay Önce

İmamoğlu'nu eleştirirken hükümeti savunduğumu sanan okuma sorunlular. Hemen saldıracağınıza düzgün okuyun. Hükümeti öven bir şey yazmadım.

Türk
Türk @Anonim - 2 ay Önce

Deve Kuşu, söylediklerin yaşanırken, kendisi A Haber'in büyülü dünyasında pembe düşler görüyordu. Bırakın, karışmayın da düşünden uyanmasın.

Deve Kuşu
Deve Kuşu @Anonim - 2 ay Önce

Bir ara çadır mahkemelerinin kurulduğunu, hendekler kazılırken kafaların çevrildiğini, Cumhuriyet bayramında Peşmergelerin Kuzey Iraktan Türkiye topraklarına geçip kobaniyi kurtarmaya gittiklerini, çözüm sürecini, Salih Müslimi Ankara da kırmızı halı ile karşılandığını, Şivan Perver ile megri söylendiğini, kobanide yaralanan YPG lileri Suruçta hastanede tedavi edildiğini, İmralının suyolu edildiğini,Apo mektubunun TRT de okunduğunu Osman Öcalanın Tv ye çıkarıldığını hatırlatırım, bunlar olurken sen Arabistanda hurmamı satıyordun da göremedin

.......
....... - 2 ay Önce

Biri buna sen selahattn demirtaşin cizgisini begenen degilmisin diye sormamişmı? Yazık o sehidin kemikleri nasıl sızladı . Selonun kardeşi şu an daglarda ve selo bir pkk destekcisi ama ekrem onun çizgisini cokkk begeniyor

L.
L. @....... - 2 ay Önce

Hayır, bence davul zurna ile karşılamalar, megri megriler, mektup, lahmacun, çadır gibi şeylerin sızlattığı kadar sızlatmamıştır. Anonim adlı yorumcuya cevap veren Deve Kuşu adlı yorumcunun söylediklerindekiler kadar sızlatmamıştır, yanlışın var.

Merthan
Merthan @....... - 2 ay Önce

Şehit cenazesine gitmesi seni niye rahatsız etti ki

yavuz
yavuz - 2 ay Önce

Ekrem İmamoğlu Elazığ ziyaretiyle ilgili açıklama yapmış:

https://www.gazeteduvar.com.tr/imamoglu-hangi-sehre-gitsem-biri-izine-cikiyor-biri-raporlu-oluyor-haber-1538599

16 milyonun belediye başkanı şehre gelmiş sen randevu vermiyorsun kaçıyorsun.memleketi nasıl bir kafa yönetiyor ortada işte. böyle yapmaya devam edin.herkes görüyor artık neyin ne olduğunu.size fanatiklik yapanlar hariç tabi.


SIRADAKİ HABER

banner103

banner109