İl Genel Meclis Toplantısında Tansiyon Yine Yükseldi

İl Genel Meclisi Mart ayı toplantıları beşinci oturumuyla devam etti.. Toplantıda şehitlerimiz için saygı duruşunda bulunuldu.

İl Genel Meclis Toplantısında Tansiyon Yine Yükseldi

İl Genel Meclisi Mart ayı toplantıları beşinci oturumuyla devam etti. Toplantının başlangıcında MHP Meclis Üyesi Osman Dilek meclis kürsüsüne Türk Bayrağı astı.

Meclis Başkanı İbrahim Şerbet, toplantıda şehitlerimize Allah’tan rahmet dileyerek, bir dakikalık saygı duruşunda bulunmasını istedi.

Maden İlçesi Gezin Köyündeki deprem konutları ile ilgili komisyon raporunun görüşülmesi sırasında söz alan MHP Meclis Üyesi Osman Dilek, cumhur ittifakını bozmaya çalışanlar olduğunu belirterek, Meclis Başkanı Şerbet’e teşekkür etti.

Dilek’in konuşmasında mecliste tansiyon yükseldi.

Yükselen tansiyon seslerin de gür çıkmasına neden oldu.

VİDEO

Güncelleme Tarihi: 05 Mart 2021, 18:03
YORUM EKLE
YORUMLAR
wikipedia
wikipedia - 2 ay Önce

seviye

Elazığ gençlik
Elazığ gençlik - 2 ay Önce

Bu toplantılar çok komik

Sararan Yapraklar
Sararan Yapraklar - 2 ay Önce

Nerede meclisteki tartışmalarla ilgili haber okusam,Osman Dilek mutlaka o tartışmanın içindedir,kenarındadır veya başını çekiyordur diyorum ve tahminimde yanılmıyorum.Gına geldi bu adamdan artık.

Mehmet yurul
Mehmet yurul - 2 ay Önce

Kavga etmeyin sayın encümende Allah için Elazığın faydasına olan işlere.imza atin 14 ay oldu deprem oldu bazı köylerde evleri ağırlaŕi ağır hasarlı olanlar yerine yapılma ikinci kış biti

SIRADAKİ HABER

banner7