İl Özel İdaresi’nde Atölye Ustalarına Özel İş Elbisesi Dağıtıldı

Elazığ İl Özel İdaresi Saha Amirliği’nde gerçekleştirilen törenle çalışan Atölye Ustalarına daha rahat ve güvenli bir şekilde çalışabilmeleri için özel iş elbisesi dağıtıldı.

İl Özel İdaresi’nde Atölye Ustalarına Özel İş Elbisesi Dağıtıldı

Elazığ İl Özel İdaresi’nde atölye, asfalt plenti ve sondaj çalışmalarında görev yapan personellerin daha rahat bir şekilde çalışmasını sağlayacak olan özel iş elbiselerinin dağıtımı Özel İdare Genel Sekreter Yardımcısı Dr. Murat Okubay tarafından yapıldı.

OKUBAY: PERSONELLERİMİZİN DAHA RAHAT VE GÜVENLİ ÇALIŞMALARINI ARZU EDİYORUZ

Özel İdare Genel Sekreter Yardımcısı Dr. Murat Okubay, personellerimizin iş güvenliğinin ve iş veriminin kendileri açısından önemli olduğunu belirterek, “Saha Amirliği’nde Atölye Ustalarımıza bugün özel iş elbisesi dağıttık. Bu kapsamda 68 adet ayakkabı, 56 adet iş elbisesi, 16 adet tulum ve çizmeyi personellerimize dağıtarak alanlarında usta kardeşlerimizin daha rahat ve güvenli bir şekilde çalışmalarını arzu ediyoruz. Bu özel iş elbiseleri yine aynı zamanda kurumsal kimliğe uygun olarak hazırlandı. İl Özel İdaresi çalışanlarımız her zaman daha iyi ve güvenli ortamlarda hizmet vermeyi hak etmektedir. Özel iş elbiselerinin değerli personellerimize hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Burak23
Burak23 - 10 ay Önce

Maaş yatırıldığında da haber yapın tam olsun

Gakgo
Gakgo - 10 ay Önce

Böyle haber mi olur ya kendinizi güldürmeyin Allah aşkına. Çalışın üretin boş haber yapmayın

Keno
Keno - 10 ay Önce

Hava bugun de sicak yaa

hahaha
hahaha - 10 ay Önce

elazığda işler o kadar yolundaki haber yapacak bişey bulmayoruz iş elbisesi dagıtım haberi yapıyoruz oldu olacak rüstem paşada kedilerin süt kabını dolduran vatandaş haberide yapın

23
23 - 10 ay Önce

FALAN KURUMUN ÖĞLE YEMEĞİNDE BUGÜN HIYAR DAĞITILDI. FLAŞ SON DAKİ HABER.

Kral 23
Kral 23 - 10 ay Önce

Yani bunu haber yaparken hiç mi utanmadınız sıkılmadınız...haberciliğinize tüküreyim ...

Gakgo
Gakgo - 10 ay Önce

Bizim daireye niye gelip haber yapmıyorsunuz ayıp değilmi. Büro çalışanlarına kurşun kalem dağıtımı yapıldı. Sizin habercilik anlayışınızın.....

Haberciliiiiik
Haberciliiiiik - 10 ay Önce

Batıyorsunuz


SIRADAKİ HABER

banner109

banner117