İl Özel İdaresi’nden Anlamlı Faaliyet

Her türlü afet ve benzeri olaylarda tüm imkânları ile vatandaşların yanında olan İl Özel İdaresi, Baskil ilçesinde ikamet eden bir depremzedenin başvurusu ile önce ulaşım sıkıntısını ardından da yol sorununu çözdü.

İl Özel İdaresi’nden Anlamlı Faaliyet

Baskil İlçesi Düğüntepe Köyü Kumlu Mezrasında ikamet eden İrfan Çam, Akpınar Mahallesinde bulunan evinin 24 Ocak Elazığ depremi sonrasında ağır hasar alması neticesinde köyünde yaşamaya başlamıştı.

Çam, köyde geçirdiği kaza sonucu ayağını yaralayınca günlük hastaneye gidip gelmek için İl Özel İdaresinden önce araç sonra da yol talebinde bulundu.

İl Özel İdaresi ekiplerince hastaneye götürülüp getirilmesi sağlanan Çam için daha sonra da İl Özel İdaresi tarafından yol çalışması yapılarak ulaşımı kolaylaştırıldı.

Özel İdareye duyarlılığından dolayı teşekkür eden İrfan Çam, önce hastaneye ulaşımı için araç sağlandığını ardından da yolunun yapıldığını kaydetti.

İrfan Çam’ın kayınbiraderi İlhami Gökçelik ise İl Özel İdaresinin tüm imkânları ile kendilerine yardımcı olmalarından dolayı şükranlarını dile getirdi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Hayır isi
Hayır isi - 2 yıl Önce

Yaptığınız ufacık bir iyilik onu da reklamsız yapamiyorsunuz

Hidayet günay
Hidayet günay - 2 yıl Önce

Niye yolçatı çalıca köyünde oturmakta olan deprem zedeyim dilekçe vermeme rağmen 300 m yoluma malzeme henüz serilmesi eşit olun tüm vatandaşlara reklam yapmayın yazık

SIRADAKİ HABER

banner109