İl Yöneticileri Bakan Murat Kurum’la Toplantı Yapacak

AK Parti Elazığ Milletvekilleri, Belediye Başkanı ve İl Başkanı Pazartesi günü Ankara’da Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ile toplantı yapacaklar.

İl Yöneticileri Bakan Murat Kurum’la Toplantı Yapacak

Elazığ’da meydana gelen 6,8 büyüklüğündeki depremin ardından yapılan çalışmalarla ilgili il yöneticileri Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ile toplantı yapacak.

Pazartesi günü Ankara’da gerçekleştirilecek toplantıya AK Parti Elazığ Milletvekilleri Metin Bulut, Sermin Balık, Zülfü Tolga Ağar ve Zülfü Demirbağ, Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım katılacak.

Toplantıda Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından Elazığ’a yapılan hizmetler masaya yatırılacak. 

Dükkanların ve evlerin ne zaman teslim edileceği, yeni konutların ne zaman yapılacağı, yeniden hak sahipliği müracaatlarının alınması talebi gibi konuların konuşulmasının beklenildiği toplantıda yapılan çalışmalar da gözden geçirilecek.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hayrettin
Hayrettin - 2 hafta Önce

Murat Kurum ister bunlar baş üstüne der toplantı biter.

inş gidersiniz geri dönmezsiniz
inş gidersiniz geri dönmezsiniz @Hayrettin - 2 hafta Önce

Bide şeyi söyleyin 2023 de bizi Elazığ milleti kovalayacak onuda söyleyin. Ne yapalım diyin

Tarih yazar
Tarih yazar @Hayrettin - 2 hafta Önce

Tarih 2020 belediye ve milet vekillerini imkanları varken şehrin yollarını genişletme imkanı varken ,şehri ferahlatma imkanı varken yapmayan vasıfsız bakanın her dediğine olur efendim diyen yönetim olarak yazacak. Ve malezef bir daha böyle bir fırsat hiç bir yönetimin eline de geçmeyecek

melik
melik @Hayrettin - 2 hafta Önce

çapsız vekiller

Ak parti sevdalısı
Ak parti sevdalısı - 2 hafta Önce

Elazığ insanı hizmet yapsak ta yapmasak ta zaten oyunu bize veriyor. Hizmeti Tunceli ve Diyarbakır a yapmak lazım onlar bize oy vermiyor hizmet yapalım oy versinler. Elazığ insanı saftır zaten hizmet yapmasak ta olur . Seçim zamanı bir vatan millet sakarya deriz bide Allah peygamber deriz zaten tüm oylarını bize verirler . Elazığa para harcamaya gerek yok.

Deniz
Deniz - 2 hafta Önce

Allahıza kurban 2.5 ay oldu yenimi akıl ediyorsunuz toplanmayı teslim tarihlerini konuşmayı. Millet ağaç oldu anahtar beklemekten. Afadı ararsın bilmiyoruz Tokiyi ararsın bisey yok der. Bu ne la suriyedemi yaşıyoruz.

Bekir
Bekir - 2 hafta Önce

Elazığ da uzn süre kalması büyük takdir toplamıştı ancak denilenlerle yapılanlar taban tabana zıt olunca en fazla eleştirilen isim haline geldi.

Hulki
Hulki - 2 hafta Önce

Elazığ a her geldiğinde Mustafapaşa Rüstempaşa ve Abdullahpaşa ya gitmek yerine neden sürekli Çaydaçıra kavşağına gidiyor.

8 ayda konutlar teslim edilecekti.
8 ayda konutlar teslim edilecekti. - 2 hafta Önce

8 ayda konutlar teslim edilecekti. 2 sene oldu. Kaç tane teslim edildi?

Alperen BOZKURT
Alperen BOZKURT - 1 hafta Önce

Murat KURUM'un gündemi yine yogun. Bu defa da şehirdeki 8 kat üstü binalarin traşlanmasini isteyecektir . Vekiller ve belediye başkanı da bunu büyük bir zevkle yerine getirecektir.
Abdullahpasa, Mustafapasa ve Rustempasa ya ne olursa olsun. Sehrin alt yapi sorunu mu , rafa kaldirin. Bakan Bey ve TOKİ müteahhitleri mutlu olsun da vatandaşin sorunlari hic onemli degil. Hallerine sukretsinler. Hem bakan bey 1 ay Elazigda kalmadi mi , gözümüze dizimize dursun. Elazig insani kadir kiymet bilir , şikâyet etmez, mazluma yumusak zalime serttir, vatanperverdir ... vb.

23
23 - 2 hafta Önce

LÜTFEN BODRUMLARIDA SÖYLEYİN!!!


SIRADAKİ HABER

banner103