İl Yöneticileri Kanal Fırat'ı Tebrik Etti

Kırmızı Türk Spikerler Platformu tarafından Malatya’da gerçekleştirilen “Altın Kayısı Ödülleri” töreninde “Furkan Dilaver ile Son Baskı” Türkiye’nin en iyi gece haber programı ödülüne laik görülmüştü. Ödülün ardından Elazığ İl yöneticileri de Kanal Fırat’a tebrik mesajları yayımladılar.

İl Yöneticileri Kanal Fırat'ı Tebrik Etti

Kırmızı Türk Spikerler Platformu tarafından komşu şehir Malatya’da düzenlenen “Altın Kayısı Ödülleri” töreninde Elazığ’a önemli bir ödül verilmişti.

Kanal Fırat Televizyonu’nda hafta içi her gece yayınlanan “Furkan Dilaver ile Son Baskı” programı seçici kurul ve yapılan oylama sonucunda Türkiye’nin en iyi gece haber programı seçildi.

Malatya Kültür ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen ödül töreninde Furkan Dilaver ödülünü alarak tüm Elazığ kamuoyuna teşekkür etmişti.

Ödül törenin ardından Elazığ il yöneticileri de tebrik mesajları yayımladılar.

ELAZIĞ VALİSİ ÇETİN OKTAY KALDIRIM

Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım, alınan ödül nedeniyle mutlu olduğunu belirterek Kanal Fırat’ın ve Furkan Dilaver’in başarılarının devamını diledi.  

AK PARTİ ELAZIĞ MİLLETVEKİLİ METİN BULUT

AK Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı, MKYK Üyesi ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut, yayımladığı tebrik mesajında; “Kırmızı Türk Spikerler Platformu tarafından Kanal Fırat ekranlarında yayınlanan “Furkan Dilaver ile Son Baskı” Türkiye’nin en iyi gece haber programı seçildi. Furkan Dilaver’i ve Kanal Fırat ailesini tebrik ediyorum. Sevgili Furkan nice güzel başarılara...” dedi.

AK PARTİ ELAZIĞ MİLLETVEKİLİ SERMİN BALIK

AK Parti Elazığ Milletvekili Sermin Balık ise mesajında; “Furkan Dilaver ile Son Baskı” Kırmızı Türk Spikerler Platformu tarafından Türkiye’nin en iyi gece haber programı seçildi. Furkan Dilaver’i ve Kanal Fırat ailesini tebrik ediyorum. Başarılarınız daim olsun” ifadelerini kullandı.

AK PARTİ ELAZIĞ MİLLETVEKİLİ ZÜLFÜ DEMİRBAĞ

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ ise “Kırmızı Türk Spikerler Platformu; Kanal Fırat ekranlarında yayınlanan “Furkan Dilaver ile Son Baskı” programı Türkiye’nin en iyi gece haber programı seçildi. Değerli kardeşim Furkan Dilaver’i ve Kanal Fırat‘ı tebrik ediyorum” dedi.

CHP ELAZIĞ MİLLETVEKİLİ GÜRSEL EROL

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol ise Türkiye’nin en iyisi ödülünün Kanal Fırat’a gelmesi nedeniyle oldukça mutlu olduğunu belirterek Kanal Fırat çalışanlarına başarılar diledi.

ELAZIĞ BELEDİYE BAŞKANI ŞAHİN ŞERİFOĞULLARI

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları da bir mesaj yayımladı. Şerifoğulları, “Kanal Fırat ekranlarında yayınlanan “Furkan Dilaver ile Son Baskı” programı, Kırmızı Türk Spikerler Platformu tarafından Türkiye’nin en iyi gece haber programı seçildi. Furkan Dilaver ve Kanal Fırat Ailesini tebrik ediyorum” dedi.

FIRAT ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF. DR. KUTBEDDİN DEMİRDAĞ

Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ mesajında; “Kanal Fırat ekranlarında yayınlanan “Furkan Dilaver ile Son Baskı” programı, Kırmızı Türk Spikerler Platformu tarafından Türkiye’nin en iyi gece haber programı seçildi. Furkan Dilaver ve Kanal Fırat ailesini tebrik ediyorum” dedi.

AK PARTİ ELAZIĞ İL BAŞKANI RAMAZAN GÜRGÖZE

AK Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze ise tebrik mesajında; “Kırmızı Türk Spikerler Platformu tarafından düzenlenen Altın Kayısı Ödülleri töreninde “Furkan Dilaver ile Son Baskı” Türkiye’nin en iyi gece haber programı seçildi.

Böylesine önemli bir ödülü genç yaşında alarak ilimize böylesine bir gurur yaşatan Furkan Dilaver’i tebrik ediyorum” ifadelerini kullandı.

MHP ELAZIĞ İL BAŞKANI SEMİH IŞIKVER

MHP Elazığ İl Başkanı Semih Işıkver ise kutlama mesajında; Furkan Dilaver ile Son Baskı” Kırmızı Türk Spikerler Platformu tarafından düzenlenen Altın Kayısı Ödülleri’nde Türkiye’nin en iyi gece haber programı dalında ödül almıştır. Furkan Dilaver kardeşimizin şahsında Kanal Fırat Televizyonunu kutluyor başarılarının devamını diliyoruz” dedi.

ELAZIĞ TSO BAŞKANI ASİLHAN ARSLAN

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Asilhan Arslan, “Altın Kayısı Ödülleri çerçevesinde; “Furkan Dilaver ile Son Baskı” programıyla ödüle layık görülen Furkan Dilaver ve Kanal Fırat ailesini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” ifadelerini kullandı.

AK PARTİ GÜNEYDOĞU ANADOLU BÖLGE KOORDİNATÖRÜ EJDER AÇIKKAPI

Ak Parti Genel Merkez Güneydoğu Anadolu Bölge Koordinatörü ve Elazığ Eski Milletvekili Ejder Açıkkapı ise “Tebrikler Kanal Fırat, Tebrikler Furkan Dilaver… Furkan Dilaver ile Son Baskı Programıyla Elazığ’ı zirveye taşıyıp, Türkiye Birinciliği ödülünü alan Kanal Fırat Televizyonumuzun tüm ekibine teşekkürler” dedi.

Öte yandan kurum müdürleri; Oda Başkanları, STK Temsilcileri, iş, sanat ve medya camiasından çok sayıda isim ve Elazığlı vatandaşlar Kanal Fırat Televizyonunu tebrik eden mesajlar paylaştı…

YEREL GAZETELER VE İNTERNET SİTELERİ BAŞARIYA YER VERDİ

Elazığ’da yayın yapan yerel gazeteler ve internet haber siteleri de Kanal Fırat’ın bu başarısına geniş yer vererek ödülü gazetelerine ve internet haber sitelerine taşıdılar. Günlük yayın yapan Fırat Gazetesi, Günışığı Gazetesi, Haber Kent Gazetesi ve Hakimiyet Gazetesi bu başarıyı ilk sayfalarından okuyucularıyla buluşturup alınan ödül nedeniyle Kanal Fırat’ı tebrik ettiler.

-------------------------

VİDEO

Güncelleme Tarihi: 09 Eylül 2019, 18:24
YORUM EKLE
YORUMLAR
?
? - 1 yıl Önce

MHP il başkanı sayın vali ve Gürsel beyi çıkarın diğerleri beş para etmez

mehmet
mehmet - 1 yıl Önce

keşke birileri de çıkıp il temsilci ve yöneticilerini de TEBRİK etse. ama nerdeeeeeeeeeee. valibey ve bir kaç kişi hariç gerisinin adını anmaya bile değmez.

SIRADAKİ HABER

banner7