"İlk Evim İlk İş Yerim" Projesi Tanıtım Tırı Cumartesi Günü Elazığ’da Olacak

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığınca, "İlk Evim İlk İş Yerim" kampanyasına ilişkin merak edilen soruların cevaplanması amacıyla hazırlanan tanıtım tırı 29 Ekim Cumartesi günü Elazığ’da olacak.

"İlk Evim İlk İş Yerim" Projesi Tanıtım Tırı Cumartesi Günü Elazığ’da Olacak

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığınca, "İlk Evim İlk İş Yerim" kampanyasına ilişkin merak edilen soruların cevaplanması amacıyla hazırlanan tanıtım tırı 17 ilde vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor.

"İlk Evim İlk İş Yerim" projesi tanıtım tırı Ankara, Diyarbakır, Konya, Muğla, Aydın, Erzurum, Kahramanmaraş, Yozgat, Tunceli, Amasya, Bolu, Zonguldak, Afyon, Uşak ve Kırşehir illerinin ardından 29 Ekim Cumartesi günü Elazığlıların hizmetine sunulacak.

“Türkiye’nin en büyük sosyal konut projesi” ile merak edilenleri vatandaşlar tırda bulunan TOKİ uzmanlarından yüz yüze görüşerek bilgi sahibi olabilecekler.

Aynı zamanda özel VR teknolojisi sayesinde daha önce yapılmış TOKİ projelerindeki örnek daireleri 360 derece deneyimleyebilecekler.

TIR ekranlarından yayınlanan soru cevap videoları sayesinde de vatandaşlar akla gelmeyen sorular hakkında bilgilendirilecek.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109