İmam Efendi Bulvarı Yenilendi

Şehrin ana arterleri arasında yer alan İmam Efendi Bulvarı’nda asfalt serim çalışmaları tamamlanarak, hizmete sunuldu.

İmam Efendi Bulvarı Yenilendi

Elazığ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nce şehir genelinde sürdürülen yol-kaldırım bakım-onarım ve yenileme çalışmaları tüm hızıyla sürüyor.

Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin çalışmaları kapsamında, 1.000 metre uzunluğundaki İmam Efendi Bulvarı’nda asfalt yenileme çalışması gerçekleştirildi.

Sürücülere daha rahat ve konforlu bir sürüş imkanı sağlanması amacıyla gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında aşınmaların oluştuğu bulvarda asfalt kazıma, zemin sıkıştırma ve temel malzeme seriminin ardından asfalt çalışmalarına başlandı.

Kısa sürede gerçekleştirilen asfalt serim ve yol çizgi çalışmalarının ardından 4 şeritli bulvar hizmete sunuldu.

Güncelleme Tarihi: 14 Kasım 2019, 15:01
YORUM EKLE
YORUMLAR
Şakir
Şakir - 9 ay Önce

Burası daha 2 yıl önce Mücahit Belediyesi Tarafından yapılmıştı. Ama yol dalgalı ve çok kusurluydu şimdi 2 yıl önce yapılan yol yenilenmek zorunda kaldı. Geçmiş yönetimin bu memlekete enkaz bıraktığının göstergelerinden birisi de bu.

Cemil
Cemil - 8 ay Önce

Şehirin vitrini olan caddelerden birisi bu Rahmetli Hamza Yanılmaz burada tek bir bina yok iken Kuşak yolu da olan bu Bulvarı açmış, Mücahit Yanılmaz bu Bulvarın tek şeridini bile asfaltlamayı becerememişti. Büyük masraflarlar yapılark yapılan asfalt nihayetinde yeniden sökülmek zorunda kaldı. Şehir bir garabetten kurtuldu. Yeni Belediye Başkanı Rahmetli Yanılmaz gibi iyi başladı. İnşAllah böyle devam eder. Temizer Hamza Yanılmaz gibi ismi hayırla ve minnetle anılır.

Ethem Gülbay
Ethem Gülbay - 8 ay Önce

Trafiğin yoğun olduğu bu gibi yerlerde 24saat çalışılmalı ve iş kusa sürede bitirilmelidir. Bir km yol neredeyse bir ay sürmüştür. Başkan en azından fazla mesai yaptıracaksın.

SIRADAKİ HABER

banner7