İmzalar Atıldı, Yüzler Güldü

Vefa – Der ile Özel Ortadoğu Dil Kursu arasında protokol imzalandı. İmzalan protokolle üyelere yüzde 40 indirim sağlanacak.

İmzalar Atıldı, Yüzler Güldü

Anlaşmaya varıldı, İmzalar atıldı, üyelere yüzde 40 indirim imkanı sağlandı.

VEFA – DER ile Özel Ortadoğu dil kursu arasında protokol imzalandı.

 “ÇOK ÖNEMLİ BİR PROTOKOLE İMZA ATACAĞIZ”

Türkiye VEDA-DER Genel Başkanı Zülfü Kartakgül, “Bugün yine çok önem arz eden protokolü imzalamak adına bir ardayız. Türkiye Vefa Derneği kuruluşundan bugüne her alan da hizmetlerini devam ettirmiştir. Biz kurulduğumuz günde beyan ettiğimiz gibi ilimsel, bilimsel, kültürel anlam da ve sosyal bütün projelerde var olacağımızı söylemiştik. Hatırlarsınız geçmiş zaman da sağlık ile alakalı Türkiye Vefa Derneği üyelerimizin faydalanması noktasında yararlanacağı çok önemli protokollere imza atmıştık. Bugünde Özel Orta Doğu Dil Kursunun sahibi Sayın Celal Cihan Beyefendinin katkıları ile inşallah gençlerimizin özellikle her yaştan vatandaşlarımızın hemşerilerimizin faydalanabileceği çok önemli bir protokole imza atacağız inşallah. Biliyorsunuz dil maiyetinde çok önemli ve çok hassas olan bir konu. Bizde bu noktada inşallah hocamın Elazığ’a ve Bölgemize kazandırdığı bu çok değerli eğitim merkezinden faydalanma adına bugün imzalarımızı atacağız. Ben bu vesile ile bütün hemşerilerimize ve Elazığlı vatandaşlarımıza buradan duyurmak istiyorum. Bu imzalayacağımız protokol neslinde biz bu nadide ve güzide okulumuzdan % 40 indirimler faydalanacağız inşallah. Bu vesile ile hemşerilerimi saygı ve sevgi ile selamlıyorum” ifadelerini kullandı.

“İMKANSIZA ULAŞMANIN TEK YOLU ONUN MÜMKÜN OLDUĞUNA İNANMAK”

Özel Ortadoğu Dil Kursu İmtiyaz Sahibi Celal Cihan, “Kursum ve adına böyle bir hizmeti bize tanıdığı imkanlar nedeni ile teşekkür ediyorum. Çok güzel bir söz var. Başka lisanı bilmeyen kendi lisanını da bilmez. Bana göre imkansıza ulaşmanın tek yolu onun mümkün olduğuna inanmak. Ben bu vesile ile yola çıktım. Elazığlı hemşerilerime dil konusunda geride bir açıklık ve eksiklik bırakmamak sureti ile başlangıç orta ve ileri seviyede ve hatta mesleki İngilizce dahil olmak üzere böyle bir kursu açmak istedik ve açtık. Bu neden ile bütün hemşerileri kursa davet edip gereken imkanlar sağlanacaktır. Gereken destek verilecektir. Hiçbir kurs sahibi benim kursum kötüdür diyemez. Ben bu neden ile Vefa Der başkanına şahsım ve kursum adına teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
MEHMET KÜNKÜL
MEHMET KÜNKÜL - 2 yıl Önce

ZÜLFÜ BAŞKANIM TEBRİKLER,ÇALIŞMALARINIZDA SONSUZ BAŞARILAR DİLERİM.SAYGILARIMLA

SIRADAKİ HABER

banner103