İş Yerine Camı Kırarak Girdi...

Elazığ Valiliği koordinesinde İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan başarılı operasyonda bir iş yerinin camını kırarak içeride piyasa değeri 20 bin TL olan ürünleri çalan şahıs yakalandı.

İş Yerine Camı Kırarak Girdi...

Emniyet Müdürlüğü ekipleri vatandaşın güvenliği ve huzuru için çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü tarafından yapılan operasyonda iş yerinin camını kırarak içeriden 20 bin TL piyasa değeri olan teknolojik ürünleri çalan şahıs yakalandı.

ÇIKARILDIĞI MAHKEMEDE TUTUKLANDI

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada; “Elazığ Valiliği koordinesinde İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğümüzce; 31 Ağustos 2018 tarihinde ilimiz Sarayatik Mahallesinde iletişim üzerine faaliyet gösteren bir işyerinin camını kırmak suretiyle yaklaşık 20.000 TL piyasa değeri olan cep telefonu, tablet ve aksesuarları çalan şüpheli şahıs ekiplerimizin yapmış olduğu çalışmalar neticesinde kısa sürede tespit edilerek aynı gün içerisinde ikametinde yakalanarak gözaltına alınmıştır. Şahıs ile birlikte söz konusu iş yerinden çaldığı belirlenen 16 adet cep telefonu, 10 adet tablet, 6 adet cep telefonu kılıfı ve 7 adet batarya ele geçirilerek işletme sahibine teslim edilmiştir. İşlemlerinin ardından 01.09.2018 tarihinde adliyeye sevk edilen şahıs çıkarıldığı mahkemece tutuklanmıştır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur” şeklinde duyuruldu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103