İşte Türkiye’nin Risk Haritası

Koronavirüs risk haritası yayınlandı. Güncel rakamlara göre son risk haritasında hangi iller düşük, orta, yüksek, çok yüksek riskli? Haritaya göre ise Elazığ da kırmızı renk grubunda yer aldı.

İşte Türkiye’nin Risk Haritası

Risk haritasında son durum ne? Hangi iller kırmızı kategoride yer alıyor.

Mavi renk kodunda yer alan il var mı? Türkiye koronavirüs risk haritası vaka sayılarına göre yeniden düzenlendi.

İşte yayınlanan son risk haritasına göre illerin durumu: Düşük riskli, orta riskli, yüksek riskli ve çok yüksek riskli iller...

Son yayınlanan renk haritasına göre ise Elazığ kırmızı renk grubunda yer aldı.

Güncelleme Tarihi: 15 Nisan 2021, 21:59
YORUM EKLE
YORUMLAR
Levent SERİNKAYA
Levent SERİNKAYA - 2 ay Önce

Maskeyi kola indirdik, mesafeyi kapattık, temizliği askıya aldık sonunda kızardık. Olacağı buydu HEPİMİZE GEÇMİŞ OLSUN

Gerek yok
Gerek yok - 1 ay Önce

Bu salgının bitmesini dua ederek Allah'tan isteyebiliriz..Ne zaman biteceyini gene sadace ALLAH bilir.Hak bela yazmaz,Kul azmazsa,Kula bela gelmez,Hak yani (ALLAH) yazmazsa..Biz kullar azmışızki ALLAH bu musibetleri,belaları,depremleri,kuraklığı,kıtlığı,v.s bizlere vermez..Hak taalâ her şeyi gören,bilen,ve işitendir.Hiç bir şey hak taalâdan gizli kalmaz..Biz kullar olarak azdıkça hak taalâ bizlere kendimizi toparlamamız için yanlış olan yoldan dönmemiz için daha fazla günah işlemememiz için bizleri böyle çeşitli belalar verir hatamızı görüp dönersek bu belalardan ders alırsak ne alâ yok görmez ve devam edersek bu musibetler gittikçe çoğalacaktır bunlar acı olup ama gerçek olanlardır..O yüzden her zaman dediyim gibi gene diyorum böbürlenmeyin insan oğlu sizden büyük ALLAH var..Ölüm var..vesselâm..

SIRADAKİ HABER

banner103