İtfaiye Haftası Kutlamaları Başladı

Elazığ Belediyesi İtfaiye Müdürü İbrahim Başgün ve beraberindeki itfaiye personeli, her yıl 25 Eylül-1 Ekim tarihleri arasında kutlanan İtfaiye Haftası etkinlikleri kapsamında Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’ı makamında ziyaret ettiler.

İtfaiye Haftası Kutlamaları Başladı

Ziyarette konuşan İtfaiye Müdürü İbrahim Başgün, Başkan Yanılmaz’ın hayati bir görev yapan itfaiye kurumuna hizmet kalitesini artırmak adına 13 adet son model araç kazandırdığını ve bu sayede daha modern imkânlara sahip itfaiye araçlarıyla hizmet verdiklerini kaydetti.

“İTFAİYECİ OLMAK AYRI BİR YÜREK İSTER”

itfaiyeci olmanın teknik bilgi yanında bir de yürek isteyen bir meslek olduğunu söyleyen Başkan Yanılmaz, “İtfaiye biriminin sürekli değişim dönüşüm yaşayan ve kendisinin de en sık ziyaret ettiği birimlerin başında geldiğini aktaran Başkan Yanılmaz, Araç, gereç, kıyafet ve diğer bütün teknik donanımı yenilediklerini ve personelin herhangi bir doğal afet olayında kazazedelerin ruh halini doğru anlamaları içinde çeşitli eğitimler düzenlediklerini kaydetti. İtfaiye haftası boyunca çeşitli kutlama etkinliklerinin gerçekleşeceğini kaydeden Başkan Yanılmaz il ve ilçe itfaiye personellerinin tekrar itfaiye haftasını kutladı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7