İYİ Parti İl Başkanı Mevlüt Or, Açıklama Yaptı

İYİ Parti Elazığ İl Başkanı Mevlüt Or yaptığı basın açıklamasında; “Biz İYİ Parti yönetimi olarak, Memleketimizin ve halkımızın sorunlarının takipçisi olup, bu şehrin güzel yürekli insanlarının derdine ortak olacağımızdan kimsenin kuşkusu olmasın” dedi.

İYİ Parti İl Başkanı Mevlüt Or, Açıklama Yaptı

İYİ Parti Elazığ İl Başkanı Mevlüt Or gündemdeki konurla ilgili basın açıklaması yaptı.

İl Başkanı Mevlüt Or’un açıklamaları şöyle;

AK Parti Milletvekili Sayın Zülfü Demirbağ’ın yaptığı açıklamaları mesnetsiz, saygısız ve Elazığ halkına hakaret olarak nitelendiriyoruz. Elazığ halkının kanı Milliyetçilik, Atatürkçülük, Cumhuriyetçilik kanıdır.

Kanı bozuk dediği onurlu ve haysiyetli Elazığ halkı ona gereken cevabı verecektir. Sayın vekil “Kanı Bozuk’’ diye nitelendirdiği insanlardan oy alarak vekil olmuştur. Kendisine oy veren kitleye ve bu şehrin Aziz insanlarına söylediği cümleler kabul edilemez. Bu şehir vatansever nice evlatları bağrından çıkarmış ve Devletimiz önemli görevlere bu şehrin yüce gönüllü, yürekli ve mert insanlarını getirmiştir.

Biz İYİ Parti yönetimi olarak, Memleketimizin ve halkımızın sorunlarının takipçisi olup, bu şehrin güzel yürekli insanlarının derdine ortak olacağımızdan kimsenin kuşkusu olmasın.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Kasım
Kasım - 2 yıl Önce

Senin aklın o işlere yatmaz,sussan senin için daha hayırlı.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109